Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

INVENTÁŘ NA TEPLÉ NÁPOJE AutorAnna Kachtíková Anotace Výukový materiál slouží k samostatné práci žáků, lze jej využít jako podklad k projektovému vyučování.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "INVENTÁŘ NA TEPLÉ NÁPOJE AutorAnna Kachtíková Anotace Výukový materiál slouží k samostatné práci žáků, lze jej využít jako podklad k projektovému vyučování."— Transkript prezentace:

1 INVENTÁŘ NA TEPLÉ NÁPOJE AutorAnna Kachtíková Anotace Výukový materiál slouží k samostatné práci žáků, lze jej využít jako podklad k projektovému vyučování nebo jako domácí úkol Očekávaný přínosŽáci se seznámí s různými druhy inventáře na teplé nápoje a dokáží ho popsat Tematická oblastInventář TémaInventář na teplé nápoje PředmětStolničení Ročníkprvní Obor vzděláváníKuchař - číšník Stupeň a typ vzděláváníStřední odborné vzdělání Název DUMŠ20_S1_18_Inventář na teplé nápoje Datum SOŠ JOSEFA SOUSEDÍKA VSETÍN ZLÍNSKÝ KRAJ

2 Inventář na teplé nápoje Šálky na kávu Šálky na moka kávu Šálky na čaj 2

3 Tenkostěnné sklo Toto sklo používáme s objímkou na různé druhy teplých nápojů 3

4 Silnostěnné sklo Tyto sklenice mohou být s ouškem, nebo na stopce na kávu i čaj 4

5 DŽEZVA Používá se při podávání turecké kávy s šálkem a podšálkem 5

6 Konvičky Velká konvička na teplé nápoje Konvička na mléko a smetanu – nemají víčko Konvička na kávu Konvička na čaj 6

7 7 Zdroje Literatura: SALAČ, GUSTAV. Stolničení. Praha: Fortuna, 1996, 217 s. ISBN 8O SALAČ, G., PRIBULA, M., SEDLÁČKOVÁ, H. Technika obsluhy a služeb. Praha: SPN – pedagogické nakladatelství, a. s., 1996, ISBN Internet: teple%20napoj.htm Vlastní tvorba Odkazy ze dne Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Anna Kachtíková


Stáhnout ppt "INVENTÁŘ NA TEPLÉ NÁPOJE AutorAnna Kachtíková Anotace Výukový materiál slouží k samostatné práci žáků, lze jej využít jako podklad k projektovému vyučování."

Podobné prezentace


Reklamy Google