Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ LOMENÝCH VÝRAZŮ AutorMgr. Lenka Závrská Anotace Prezentace PowerPoint je určena pro studenty druhých ročníků všech učebních oborů, je.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ LOMENÝCH VÝRAZŮ AutorMgr. Lenka Závrská Anotace Prezentace PowerPoint je určena pro studenty druhých ročníků všech učebních oborů, je."— Transkript prezentace:

1 SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ LOMENÝCH VÝRAZŮ AutorMgr. Lenka Závrská Anotace Prezentace PowerPoint je určena pro studenty druhých ročníků všech učebních oborů, je zaměřena na osvojení pojmů lomený výraz, společný jmenovatel. Výukový materiál slouží k procvičení a osvojení sčítání a odčítání lomených výrazů. Žáci si své vědomosti ověří samostatně na daných příkladech a následně zkontrolují správnost výpočtů. Očekávaný přínos Žák bude umět sčítat a odčítat lomené výrazy a určovat podmínky daných výrazů. Tematická oblastVýrazy a jejich úpravy TémaSčítání a odčítání lomených výrazů PředmětMatematika RočníkDruhý Obor vzděláváníUčební obory Stupeň a typ vzděláváníStřední odborné vzdělávání Název DUMŠ21_S3_12_Sčítání a odčítání lomených výrazů Datum 31.8.2013 SOŠ JOSEFA SOUSEDÍKA VSETÍN ZLÍNSKÝ KRAJ

2 Sčítání a odčítání lomených výrazů 2

3 3

4 4

5 5

6 6

7 7

8 8

9 9

10 Zdroje Literatura: 1.CALDA, E., PETRÁNEK O, ŘEPOVÁ J. Matematika pro střední odborné školy a studijní obory středních odborných učilišť. 6. vyd. Praha: Prometheus, 1996, 184 s. ISBN 80-719-6041-1 2.CALDA, E. Matematika pro dvouleté a tříleté učební obory SOU. 1. vydání. Praha: Prometheus, 2002. 239 s. ISBN 80-7196-253-8 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Lenka Závrská. 10


Stáhnout ppt "SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ LOMENÝCH VÝRAZŮ AutorMgr. Lenka Závrská Anotace Prezentace PowerPoint je určena pro studenty druhých ročníků všech učebních oborů, je."

Podobné prezentace


Reklamy Google