Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

A. Váš volný č as, sportovní č i reprezentativní akci skv ě le doplní náš program pro všechny v ě kové skupiny. Trampolíny Eurotramp – profesionální.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "A. Váš volný č as, sportovní č i reprezentativní akci skv ě le doplní náš program pro všechny v ě kové skupiny. Trampolíny Eurotramp – profesionální."— Transkript prezentace:

1 a

2

3 Váš volný č as, sportovní č i reprezentativní akci skv ě le doplní náš program pro všechny v ě kové skupiny. Trampolíny Eurotramp – profesionální ná ř adí pou ž ívané pro sv ě tové poháry a olympijské hry. Nyní máte mo ž nost je osobn ě vyzkoušet pod odborným dohledem reprezenta č ního trenéra junior ů a reprezentanta v Akrobatickém ly ž ování Lukáše Vokatého a jeho týmu. Létat do výšky 9m a bezpe č n ě p ř istát? S ADBT není problém a to s úsm ě vem na rtech. Je nemo ž né v této výšce ovládat t ě lo ve vícenásobných saltech? Není jednodušší ne ž si to sami vyzkoušet v certifikovaných sedácích Singingrock. Nebo je snad libo sko č it 40 salt za minutu? Pro č ne … doka ž te co vydr ž íte. Jako jediní v Č eské republice Vám p ř edvedeme show doprovázenou pyro-efekty a navíc Vám umo ž níme vyzkoušet profesionální sportovní ná č iní pod odborným dohledem zkušených instruktor ů ! Je to stejn ě jednoduché jako jezdit na kole, chodit do bazénu č i b ě hat do p ř írody …

4 Trampolína: Eurotramp profi (3x5x1,1 m) Systém ADBT: P ř enosný aluminiový Rozm ě ry konstrukce: Výška:11 m Ší ř ka:6 m Délka:8 m Rozm ě ry pro umíst ě ní: Ší ř ka:10 m Délka:10 m Nutno umístit v úplné rovin ě. Celý systém je postaven a p ř ipraven k akci do 2 hodin. Vybaveno bungee lany, kladkami, certifikovanými sedáky Singingrock, speciáln ě vyrobené pro systém ADBT. Systém je kompletn ě p ř ipravený k pou ž ití pro tréninkové ú č ely reprezentace Č eské republiky v Akrobatickém ly ž ování i pro komer č ní vyu ž ití ve ř ejností.

5 Denní kapacita vyu ž ití ADBT pro firemní akci č i ve ř ejnost Optimální vyu ž ití: 6 osob za hodinu po 10 minutách za hodinu. P ř i 8 hodinách vyu ž ití denn ě – 48 osob. 10 minut je optimální č as pro osoby s minimální zkušeností se systémem ADBT pro získání jistoty a vyu ž ití a jeho potenciálu. Za tuto dobu pod odborným dohledem trenéra – instruktora je mo ž né zkoušet i dvojnásobná a trojnásobná salta.

6 Bonus: Trampolína Jumpstar – kruhová trampolína pro za č áte č níky všech v ě kových skupin, vybaven ochrannou sítí. Na celodenní akci dovezeme i nafukovací horolezeckou st ě nu Vitar, a k tomu sladkosti pro d ě ti a Energity pro dosp ě lé.

7 Email : l.vokaty@dfinance.cz Mob : +420 608 323 626 www.dfinance.cz D Finance s.r.o. Daniel Konečný Podzámčí 757 +420 608 666 000 761 63 Napajedla


Stáhnout ppt "A. Váš volný č as, sportovní č i reprezentativní akci skv ě le doplní náš program pro všechny v ě kové skupiny. Trampolíny Eurotramp – profesionální."

Podobné prezentace


Reklamy Google