Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Hovězí maso Pečení na anglický způsob. Svíčková Colbert Suroviny Hovězí svíčková Sůl, pepř Slanina, olej, máslo Listy kapusty Směs na potření: kyselá.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Hovězí maso Pečení na anglický způsob. Svíčková Colbert Suroviny Hovězí svíčková Sůl, pepř Slanina, olej, máslo Listy kapusty Směs na potření: kyselá."— Transkript prezentace:

1 Hovězí maso Pečení na anglický způsob

2 Svíčková Colbert Suroviny Hovězí svíčková Sůl, pepř Slanina, olej, máslo Listy kapusty Směs na potření: kyselá okurka, hřib, menší cibule, kapary, zelená petrželka, sardelka, citrónová kůra, máslo

3 Svíčková Colbert Postup přípravy: Svíčkovou odblaníme, prošpikujeme, osolíme, opeříme a opečeme na oleji Maso necháme vychladnout Ve šťávě rozpustíme máslo Připravíme směs na potření okurku, hříbek, cibulku, kapary, zelenou petrželku a sardelku posekáme a krátce osmažíme na másle Potřeme svíčkovou a zabalíme do tenkých slaninových plátků Nakonec ovineme kapustovými listy Ovážeme a upečeme na rozpáleném másle Podáváme se šťávou z prvního pečení a rozpuštěného másla

4 Zdroj http://www.kuchtik.cz/RECEPTY%5CMASO-HOVEZI%5CHOVEZI- SVICKOVA%5Csvickovacolbert.asp


Stáhnout ppt "Hovězí maso Pečení na anglický způsob. Svíčková Colbert Suroviny Hovězí svíčková Sůl, pepř Slanina, olej, máslo Listy kapusty Směs na potření: kyselá."

Podobné prezentace


Reklamy Google