Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Ukázka struktury standardu Příloha článku Ověření standardů kvality komunitní školy − dílčí výsledky mezinárodního projektu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Ukázka struktury standardu Příloha článku Ověření standardů kvality komunitní školy − dílčí výsledky mezinárodního projektu."— Transkript prezentace:

1 Ukázka struktury standardu Příloha článku Ověření standardů kvality komunitní školy − dílčí výsledky mezinárodního projektu

2 Celoživotní učení (Možnost učit se po celý život, získávat teoretické znalosti, odborné schopnosti, učit se pro radost) Snažíme se, aby si žáci oblíbili proces učení se, soustřeďujeme se více na to, jak se učit, nejen na vědomosti a znalosti. Nabízíme podporu/pomoc a možnosti učení se pro všechny generace. Zajišťujeme výukové programy, které počítají s různými učebními způsoby a zahrnují rekreační, odborné a praktické vyučování. Využíváme komunitu jako zdroj učení se, zveme členy komunity, aby se podělili o své znalosti a odborné schopnosti s našimi zaměstnanci a žáky.

3 Využíváme komunitu jako zdroj učení se, zveme lidi z komunity, aby se podělili o své vědomosti a odborné znalosti s našimi zaměstnanci a žáky Máme katalog schopností a odborných znalostí členů komunity, který je běžně dostupný zaměstnancům a je široce využíván. Organizujeme tematické veřejné školicí dny, kdy jsou členové komunity zváni do školy a všichni se učíme společně. Zajišťujeme, aby schopnosti komunity byly oceňovány a hodnoceny pravidelně. Přivádíme žáky na akce komunity a podporujeme je v účasti (výstavy, představení, karnevaly). Zapracováváme i znalosti ostatních do studijního plánu, a tím ho zhodnocujeme.


Stáhnout ppt "Ukázka struktury standardu Příloha článku Ověření standardů kvality komunitní školy − dílčí výsledky mezinárodního projektu."

Podobné prezentace


Reklamy Google