Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jana Habrovanská, 4Y2 Tvorba štítků. Vytvoření štítku s adresou školy 1. Vytvoření tabulky s adresou školy 2. Vytváření štítku ve WinBase602 3. Výběr.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jana Habrovanská, 4Y2 Tvorba štítků. Vytvoření štítku s adresou školy 1. Vytvoření tabulky s adresou školy 2. Vytváření štítku ve WinBase602 3. Výběr."— Transkript prezentace:

1 Jana Habrovanská, 4Y2 Tvorba štítků

2 Vytvoření štítku s adresou školy 1. Vytvoření tabulky s adresou školy 2. Vytváření štítku ve WinBase602 3. Výběr formátu štítku 4. Návrh štítku 5. Tisk štítku

3 Vytváření štítků ve Winbase602 Pokud si chceme vytvořit štítek, musíme si nejprve udělat tabulku. Do ní vložíme data, která budeme potřebovat k vytvoření štítku (název, ulice a číslo, město a PSČ školy).

4 Vytvoření štítku ve Winbase602 Musíme zvolit druh pohledu (= štítek) a zdroj dat (= tabulka adresa školy).

5 Dále si musíme zvolit, jaký chceme formát štítku. Výběr formátu štítku

6 Teď si označíme, které údaje chceme vložit do štítku (vložit vše).. Výběr formátu štítku

7 Návrh štítku Nyní si můžeme štítek upravit a jednotlivé složky přesunovat podle potřeby.

8 Úprava štítku Štítky upravujeme pomocí těchto tabulek.

9 Tisk štítku Abychom si štítek mohli vytisknout, klikneme na tisk, na obrazovku. Zobrazí se nám, jak bude štítek na stránce vypadat.

10 Štítky můžeme samozřejmě mít barevné, můžeme použít i různé druhy písma. Vše záleží na tom, k čemu budeme štítky používat. To je vše. Závěr


Stáhnout ppt "Jana Habrovanská, 4Y2 Tvorba štítků. Vytvoření štítku s adresou školy 1. Vytvoření tabulky s adresou školy 2. Vytváření štítku ve WinBase602 3. Výběr."

Podobné prezentace


Reklamy Google