TJ Sokol Vikýřovice.

Slides:

KOMBINACE BEZ OPAKOVÁNÍ

Š ternberk BRANKÁŘ – 15 – ULMON LIBOR C – 10 – NOVÁK JINDŘICH - 2 – MAZAL JAKUB - 2 – MAZAL JAKUB CHARVÁT VÍT CHARVÁT VÍT - 13 – NEUMAN.
Fotbal Fotbal (z anglického football, foot=noha, ball=míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě.
Pravidla fotbalu.
Tato prezentace byla vytvořena
FC Waterpipe SP tým Historie 14. Května 2005 Klub založen.
Beach rugby
KOMBINACE Mgr. Hana Križanová
Luboš Charvát KTV FPE ZČU v Plzni 2013
HC LUBENEC Vedoucí týmu: P.Strunz Kapitán týmu: V.Fišer.
VY_32_INOVACE_21-14 Test č.2 Podmíněná pravděpodobnost Nezávislé jevy.
XXXXVI. ročník turnaje O pohár Miroslava Kuneše
Doškolení UEFA profilicence a UEFA A-licence – Olomouc/Praha Jakub Dovalil.
I přes malé nachlazení, věřte na hře to vidět není. Žije volejbalem tělem, duší, a dres? Tak ten ji sluší!
Bohemians Historie V roce 1905 byl spolek SK Kotva zaregistrován u C&K místodržitelství s novým názvem AFK Vršovice a přihlásil se u Českého fotbalového.
Další.  Hraje se na jednu branku  Brankář se určí před začátkem hry a v bráně je po celou dobu  Hra je pro neomezený počet hráčů  Smysl hry spočívá.
RS Cup 2014 Press F5 bro (zmáčkni F5 kámo). O CO JDE?
Herní princip ve sportovní přípravě dětí Licence B
Kopaná – průběh hry hry se účastní dva týmy po 11 hráčích na hřišti obdélníkového tvaru na jehož kratších stranách jsou branky hru řídí hlavní rozhodčí,
Francesc Fabregas Robin Vocel 8.A.
Fotbal.
Je kolektivní halový sport…
Ultimate Frisbee „létat je tak snadné“.
IV. ročník Memoriálu Jana Marka
Pravidla hry Základní informace  Hřiště je lepší oplocené, s jasným vyznačením půlící čáry  Počet hráčů: 2, 4, maximálně 6  Typ hřiště: malé - např.:
Moje první Prezentace!!.
Florbal.
HOKEJOVÝ KLUB VSK TECHNIKA BRNO
Fotbal pro 2 Nová hra na trhu 2013 Přenosná zábava Pro všechny věkové kategorie Vynikající reklama.
Fotbal.
Kopaná - pravidla hrací plocha má tvar obdélníku, délka hřiště je 90 – 120 m, šířka je 45 – 90 m hrací plocha je vyznačena bílými čarami, středová čára.
Míchání barev Máme pět základních barev: Bílou Červenou Modrou Žlutou
HÁZENÁ.
Základ hry HEX: dva matematické výsledky Nejvýš jeden hráč vybuduje cestu. Aspoň jeden hráč vybuduje cestu.
NEW JERSEY DEVILS. PŘEHLED Základní informace Základní informace Historie Historie Fotogalerie Fotogalerie Sestava Sestava Statistiky Statistiky Rekordy.
Basketbalová pravidla
PRAVIDLA VOLEJBALU pro malé sportovce
K OMBINATORIKA, PRAVDĚPODOBNOST, STATISTIKA Kombinace VY_32_INOVACE_M4r0108 Mgr. Jakub Němec.
Lední hokej Je kolektivní hra. Jde o jeden z nejrychlejších sportů na světě. Hraje se na 3 třetiny po 20 minutách. Na hru dohlížejí 2 hlavní rozhodčí.
Jaký báječný svět… Louis Armstrong.
 kolektivní halový sport, který se hraje na hřišti o rozměrech 40x20 metrů a lehkým dutým míčkem z plastu. V jednu chvíli je z každého.
Korfbal Ročník: 4. Vzdělávací obor: Tělesná výchova Tematický okruh: Netradiční sportovní hry Téma: Korfbal - pravidla Jméno autora: Mgr. Tomáš Vacek Vytvořeno.
ROČNÍK 2002 A MLADŠÍ PROPOZICE TURNAJE 25. – Termín : 25. – Místo : Zimní stadión Valašské Meziříčí Počet mužstev : 8 Systém turnaje.
Barva těles. Barva neprůhledného tělesa je určena tím, jakou složku bílého světla těleso odráží a jakou pohlcuje. Žlutý citrón odráží žluté světlo, ostatní.
Část 3 – ROZHODČÍ A JEJICH POVINNOSTI. 300 – Určení rozhodčích rozhodčí na hřišti – systém dvou rozhodčích (oba stejné pravomoci) – systém tří rozhodčích.
O putovní pohár J. Verfla
Osnova Dres Rukavice Trenér Míče Věk Zdroje Úspěchy Závěr.
Mercedes Benz.
SOUTĚŽE PŘÍPRAVEK Mgr. Pavel Hudeček 1. Krajská Grassroots konference.
TURNAJ O POHÁR PRIMÁTORA STATUTÁRNÍHO MĚSTA JIHLAVY
Transkript prezentace:

TJ Sokol Vikýřovice

Osnova Úvodní snímek Dresy Jak probíhá zápas Vybavení Sestava Fotogalerie Zdroje Závěr

Dresy Barva dresu hráčů Barva dresu brankáře Hráči mají světle modrý dres, tmavě modré kraťasy a tmavě modré štulpny. Brankář má bílý dres, černé kraťasy a černé štulpny.

Jak probíhá zápas Porada Hřiště Hra Gratulace Před zápasem se poradíme v šatně. Potom vstoupíme na hřiště. Hrajeme 30 minut jeden poločas, potom se jdeme poradit a potom hrajeme druhý poločas, na půlce celého hřiště. Následuje gratulace a někdy penalty.

Vybavení Kopačky Chrániče Dres Štulpny Kraťasy Každý hráč je povinný mít svoje kopačky a chrániče. Dres, štulpny a kraťasy máme týmové.

Sestava Brankář Obrana Záloha Útok My hrajeme dva útočníci dva záložníci tři obránci a brankář.

Fotogalerie

Zdroje http://www.vikyrovice.cz/titulni- strana/ http://cs.sport.wikia.com/wiki/Soubor :Kopa%C4%8D%C3%A1k_ikona.pn g https://www.google.cz/search?q=rozh odci+u+fotbalu&source=lnms&tbm=i sch&sa=X&ved=0ahUKEwimrPjbu5 7TAhXmKJoKHR- oDDMQ_AUICCgB&biw=1920&bih =898#imgrc=_BFdCe0UW6wWoM: https://www.google.cz/search?q=sest ava+fc+barcelona&source=lnms&tbm =isch&sa=X&ved=0ahUKEwiY9OvI odPTAhWnYZoKHacrA3sQ_AUIBig B&biw=1920&bih=898#tbm=isch&q =kopacky&imgrc=wMyIQjZxS