Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

IV. ročník Memoriálu Jana Marka

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "IV. ročník Memoriálu Jana Marka"— Transkript prezentace:

1 IV. ročník Memoriálu Jana Marka

2 HC Sparta Praha Vás zve na 4. ročník Memoriálu Jana Marka

3 Iv. Ročník MEMORIÁLU JANA MARKA
Turnaj: Je určen pro hráče ročníku 1998 a mladší. Se uskuteční v termínu Je vypsán pro 6 týmů. Utkání se odehrají v Tipsport aréně a Incheba aréně Praha 7, Za Elektrárnou 419. Kontakt: Jaroslav Nedvěd - tel: , mail: Startovné ve výši 5.000,- Kč se hradí před prvním utkáním turnaje.

4 Iv. Ročník MEMORIÁLU JANA MARKA
Zápasy: 3 x 20 minut čistého času, úprava ledu před utkáním a mezi druhou a třetí třetinou, při nerozhodném výsledku po základní hrací době ihned následují nájezdy. Rozbruslení 5 minut před utkáním. Všechny týmy mají zaručených 5 zápasů v turnaji. Týmy, které se umístí na prvním, druhém a třetím místě, získají medaile, poháry. Po skončení turnaje budou vyhlášení nejlepší brankář, obránce, útočník a nejproduktivnější hráč turnaje.

5 IV. Ročník MEMORIÁLU JANA MARKA
Pravidla: Týmy se musí zaregistrovat minimálně 60 minut před svým prvním zápasem v turnaji. Registrace bude probíhat v Tipsport aréně HC Sparta Praha - turnajová kancelář. Hráčské registrace nebo pasy musí být k dispozici pro prezentaci na požádání. Týmy musí být připraveny jít na led 15 minut před svým plánovaným herním časem. Úprava ledu mezi třetinami (je třeba dodržet čas určený pro utkání). 3 body budou uděleny za výhru, 2 za vítězství po nájezdech, 1 za prohru po nájezdech, 0 za prohru. Při rovnosti bodů rozhoduje vzájemné utkání obou týmů. Každý hráč, který obdrží větší trest či trest ve hře, nesmí nastoupit ve zbytku utkání. Hráč, který obdrží trest ve hře, nesmí nastoupit do dalšího utkání v turnaji. Turnaj se řídí pravidly IIHF.

6 IV. Ročník MEMORIÁLU JANA MARKA
Ubytování a stravování: Ubytování a stravu zajistí pořadatel na základě písemného požadavku přihlášeného oddílu, nebo si je může zajistit každý účastník individuálně. HC Sparta Praha nabízí ubytování v Hotelu EXPO Praha na Výstavišti. Cena osoba / noc se snídaní – 800 Kč. Cena celodenního stravování v Hotelu EXPO činí 350 Kč oběd + večeře nebo 200 Kč oběd + večeře v restauraci HC Sparta Praha. Menu zahrnuje polévku, hlavní jídlo a nápoj. Hotel EXPO se nachází 50 metrů od Tipsport arény.


Stáhnout ppt "IV. ročník Memoriálu Jana Marka"

Podobné prezentace


Reklamy Google