Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace na téma: "Š ternberk BRANKÁŘ – 15 – ULMON LIBOR C – 10 – NOVÁK JINDŘICH - 2 – MAZAL JAKUB - 2 – MAZAL JAKUB - 5 - CHARVÁT VÍT - 5 - CHARVÁT VÍT - 13 – NEUMAN."— Transkript prezentace:

1

2

3

4 Š ternberk

5 BRANKÁŘ – 15 – ULMON LIBOR C – 10 – NOVÁK JINDŘICH - 2 – MAZAL JAKUB - 2 – MAZAL JAKUB - 5 - CHARVÁT VÍT - 5 - CHARVÁT VÍT - 13 – NEUMAN DAVID - 13 – NEUMAN DAVID - 7 – MICHAEL BRABLEC - 7 – MICHAEL BRABLEC - 17 – KORYTÁK ANTONÍN - 17 – KORYTÁK ANTONÍN - 12 – KOVÁŘ LIBOR - 12 – KOVÁŘ LIBOR - 8 – JÁNOŠÍK ADAM

6 1.ZÁPAS - SK K2 SPORTCENTRUM PROSTĚJOV 1.POLOČAS 1:48 – po chybě našeho gólmana prohráváme 0:1 2:21 – velmi silný tlak na soupeře 2:50 – soupeř nám nastřeluje břevno, 4:20 – útočník si sám vypracoval chybu soupeře (aktivním napadáním) a vyrovnává na 1:1 7:29 – parádní akce a dostáváme se do vedení 2:1 8:35 – a vedeme 3:1 9:35 – dostáváme nepříjemný gól do šatny 3:2 2.POLOČAS 11:01 – parádní zákrok našeho brankáře,soupeř zvyšuje tlak 12:44 – střelou od půlky soupeř vyrovnává 3:3 13:02 – odpovídáme krásnou inviduální akcí a opět vedeme 4:3 15:05 – soupeř opět střelou mezi nohy vyrovnává na 4:4 16:30 – střílíme vítěznou branku a začíná nervy beroucí závěr utkání 5:4 19:06 – hrajeme oslabení po faulu našeho kapitána,trenéři si vybírají oddechový čas zklidnují hráče a i v oslabení dohráváme zápas a držíme první vítězství jak v turnaji tak i v sezoně. I přes počáteční obavy (nejlepší hráči chybí) tým dokázal urvat své první a zasloužené vítězství a zaslouží si velkou pochvalu jako celek, PARÁÁÁÁDA !!! Brankář první zápas vůbec odchytal výborně a nesrazil ho ani první neštastný gól mezi nohy. KONEČNÝ STAV 5:4

7 2.ZÁPAS FBC ZŠ UNIČOV Jasný favorit tohoto utkání a celého turnaje Uničov potvrdil svoje kvality. 1.POLOČAS 0:30 – první naše šance ale výborný brankář soupeře byl proti vstřelení branky 1:01 – dostáváme první gól 0:1 3:40 – 0:2 5:04 – po špatné rozehrávce našeho brankáře dostáváme druhý gól 0:3 5:30 – 0:4 7:25 – vyloučení našeho hráče za sekání 7:40 – soupeř využívá přesilovku a zvyšuje na 0:5 Tak skončil první poločas ve kterém jsme hráli statečně ale na výborného soupeře to nestačilo. 2.POLOČAS 10:33 – útočník soupeře se dostává do brejku a přesnou střelou zvyšuje na 0:6 12:00 – góóól paráda 1:6 14:03 – a znovu vstřelujeme branku a snižujeme na 2:6 14:43 – soupeř rozehrává standartku a přes špatně postavený blok zvyšuje na konečných 2:7 Tak skončil tento zápas kdy se projevila velká marodka a i přes velmi výborné výkony našeho brankáře a celého týmu prohráváme. KONEČNÝ STAV 2:7

8 3.ZÁPAS FBC TATRAN LITOVEL A máme tu třetí zápas který vyzněl celkem jednoznačně pro náš tým a ve kterém jsme poprvé nedostali ani branku. 1.POLOČAS 3:58 – parádní akce a první branka 1:0 4:32 – 2:0 7:11 – 3:0 Co dodat……. 2.POLOČAS 12:25 – krásná spolupráce a je to 4:0 12:12 – 5:0 14:58 – 6:0 15:18 – po samostatné akci zvyšujeme na konečných 7:0 KONEČNÝ STAV 7:0

9 4.ZÁPAS FBC ASPER ŠUMPERK Poslední zápas tohoto turnaje trenéři nenechávají nic náhodě a hned od začátku střídáme podle soupeře. 1.POLOČAS 3:19 – dostáváme první gól 0:1 7:00 – samostatná akce a střílíme první branku 1:1 7:33 – a hned vzápětí střílíme branku a dostáváme se do vedení 2:1 9:20 – dostáváme sporný gól a to do šatny,škoda 2:2 2.POLOČAS 13:00 – po faulu soupeře hrajeme přesilovku kterou ale nevyužíváme 16:20 – nervy drásající zápas nahoru a dolů (slabší jedinci z řad diváků hledají pilulky na snížení vysokého tlaku) 17:25 – po rozehrávce dáváme branku a dostáváme se do vedení 3:2 drama pokračuje ale dál 18:51 – soupeř si bere oddechový čas 19:41 – dáváme gól zvyšujeme na konečných 4:2 a uklidňujeme závěr utkání KONEČNÝ STAV 4:2

Stáhnout ppt "Š ternberk BRANKÁŘ – 15 – ULMON LIBOR C – 10 – NOVÁK JINDŘICH - 2 – MAZAL JAKUB - 2 – MAZAL JAKUB - 5 - CHARVÁT VÍT - 5 - CHARVÁT VÍT - 13 – NEUMAN."