Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jídlo − food Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Nikola Bachtíková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jídlo − food Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Nikola Bachtíková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785."— Transkript prezentace:

1 Jídlo − food Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Nikola Bachtíková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 Pro překlad klikni na obrázek: pear (hruška) cherry (třešeň) strawberry (jahoda) peach (broskev) banana (banán) apple (jablko)

3 Pro překlad klikni na obrázek: cucumber (okurka) onion (cibule) carrot (mrkev) broccoli (brokolice) pepper (paprika) tomato (rajče)

4 Pro překlad klikni na obrázek: lollipop (lízátko) croissant (croissant) ice cream (zmrzlina) candy (bonbón) cake (dort)

5 Opakování - revision

6 Zvol správný název: peachstrawberrypear bananaapple peachcherryapple pearbananastrawberry applecherry

7 Zvol správný název: carrotonioncucumber peppertomatobroccoli carrotonioncucumber tomatocarrotbroccoli onionbroccolicarrot

8 Zvol správný název: cakecandycroissant ice creamcroissantcandy ice creamlollipopcake lollipopcakecroissant lollipopice creamcandy

9 Obrazový materiál [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Jablko Broskev Banán Hruška Jahoda Třešeň Okurka Brokolice Mrkev Rajče Paprika Cibule Zmrzlina Bonbón Lízátko Croissant Dort


Stáhnout ppt "Jídlo − food Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Nikola Bachtíková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785."

Podobné prezentace


Reklamy Google