Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Logopedie v obrázcích Rozlišování krátkých a dlouhých samohlásek Doporučení: 1) Materiál doporučuji rozstříhat na obdélníky, v každém se vyskytují pouze.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Logopedie v obrázcích Rozlišování krátkých a dlouhých samohlásek Doporučení: 1) Materiál doporučuji rozstříhat na obdélníky, v každém se vyskytují pouze."— Transkript prezentace:

1 Logopedie v obrázcích Rozlišování krátkých a dlouhých samohlásek Doporučení: 1) Materiál doporučuji rozstříhat na obdélníky, v každém se vyskytují pouze dané dva obrázky. 2) Pro úspěšné použití je třeba, aby dítě znalo alespoň jeden ze dvou předkládaných obrázků. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jan Fišer. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 VÍLAVILA PÉROPERO

3 PÁRAPÁRÁ KOSIKOSÍ

4 VÁLÍVALÍ ČÁRÁČÁRA

5 KLÍČKYKLIČKY POLÉVÁPOLEVA

6 ŠÍPKYŠIPKY STROUHÁSTROUHA 3 KM ROZHLEDNA 10 KM HRAD 7 KM MĚSTO 2,5 KM ROZCESTÍ

7 Použité zdroje: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Henryk Kotowski. [cit ]. Dostupný pod licencí Creativ Commons na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "Logopedie v obrázcích Rozlišování krátkých a dlouhých samohlásek Doporučení: 1) Materiál doporučuji rozstříhat na obdélníky, v každém se vyskytují pouze."

Podobné prezentace


Reklamy Google