Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ČERNÝ PETR – DRUHY ZELENINY Materiál obsahuje karty k přiřazování na principu hry černý Petr. Poslední karta je karta černého Petra. Snímky 7 a 8 jsou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ČERNÝ PETR – DRUHY ZELENINY Materiál obsahuje karty k přiřazování na principu hry černý Petr. Poslední karta je karta černého Petra. Snímky 7 a 8 jsou."— Transkript prezentace:

1 ČERNÝ PETR – DRUHY ZELENINY Materiál obsahuje karty k přiřazování na principu hry černý Petr. Poslední karta je karta černého Petra. Snímky 7 a 8 jsou rubem karet. Karty doporučuji zalaminovat – vydrží déle. Hra je určena k opakování a upevnění vědomostí o zelenině. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 SALÁT je listová zelenina. KVĚTÁK je košťálová zelenina. ŠPENÁT je listová zelenina. KEDLUBNA je košťálová zelenina.

3 BROKOLICE je košťálová zelenina. ZELÍ je košťálová zelenina. RŮŽIČKOVÁ KAPUSTA je košťálová zelenina. CIBULE je cibulová zelenina.

4 ČESNEK je cibulová zelenina. PAPRIKA je plodová zelenina. PÓREK je cibulová zelenina. RAJČE je plodová zelenina.

5 OKURKA je plodová zelenina. PETRŽEL je kořenová zelenina. MRKEV je kořenová zelenina. CELER je kořenová zelenina.

6 ŘEDKVIČKA je kořenová zelenina.

7

8

9 Použité zdroje: RASBAK. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: TAUBIB. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: SZYX. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Selena von Eichendorf. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Eric Hunt. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: RASBAK. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: KPJAS. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Alina Zienowicz. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: _tomato.jpg Mariuszjbie. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Frits weet het. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: RASBAK. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: MarkusHagenlocher. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "ČERNÝ PETR – DRUHY ZELENINY Materiál obsahuje karty k přiřazování na principu hry černý Petr. Poslední karta je karta černého Petra. Snímky 7 a 8 jsou."

Podobné prezentace


Reklamy Google