Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ČERNÝ PETR Ostré sykavky – C Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Věra Gošová.. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ČERNÝ PETR Ostré sykavky – C Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Věra Gošová.. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz,"— Transkript prezentace:

1 ČERNÝ PETR Ostré sykavky – C Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Věra Gošová.. Dostupné z Metodického portálu ISSN: Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 KLECPALÁCPALECPECKOPEC

3 CITRÓNCIBULECÍVKACEDULECANDÁT

4 CÁKACOPCUKRVEJCEOPICE

5 PAVOUCIPTÁCIMICKAPECKAPLACKA

6 klec [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: palác [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: palec [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: pec [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: kopec [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: citrón [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: cibule [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: cívka [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: candát [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: cáká [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: cop [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: cukr [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: vejce [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: opice [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: pecka [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: placka [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: pavouci [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: ptáci [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: micka [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "ČERNÝ PETR Ostré sykavky – C Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Věra Gošová.. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz,"

Podobné prezentace


Reklamy Google