Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PEXESO Ostré sykavky – S Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Věra Gošová.. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PEXESO Ostré sykavky – S Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Věra Gošová.. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz,"— Transkript prezentace:

1 PEXESO Ostré sykavky – S Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Věra Gošová.. Dostupné z Metodického portálu ISSN: Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 STOPASTOPKASTANSTODOLASLON PESLESDOPISSÍŤSELE SALÁMSALÁTSOVASUDVOSA HUSAKOSTELMASKALUSKYPOSTAVA

3

4 stopa [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: stan [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: stan [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: stodola [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: slon [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: pes [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: les [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: dopis [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: síť [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: sele [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: salám [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: salát [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: sova [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: sud [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: vosa [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: husa [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: kostel [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: maska [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: lusky [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: postava [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "PEXESO Ostré sykavky – S Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Věra Gošová.. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz,"

Podobné prezentace


Reklamy Google