Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vítejte v Písmenkově – seznamte se s písmenkem Y, y Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vítejte v Písmenkově – seznamte se s písmenkem Y, y Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického."— Transkript prezentace:

1 Vítejte v Písmenkově – seznamte se s písmenkem Y, y Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV). KLIKEJ !

2 Představuje se vám písmenko Y, y

3 Yy Yy Y jako prak střílet umí, chybějí mu ale gumy.

4 Od Y začínají dvě dívčí jména... YvetaYvona

5 ... nebo cizí jména pejsků: YrraYdit

6 Písmenko y je hlavně uprostřed nebo na konci slov: lyže

7 tygr

8 myši

9 Jsme na návštěvě: u te ty u E vy u E ly u O ty u Mí ly u Dá dy

10 Čtěte: U tety máme. U Evy máme. My máme.

11 Zasloužíme si odměnu? Určitě!

12 Zdroje: Ic-mihrak. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: Maura. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: gardian-dog-white.html> gardian-dog-white.html OCAL. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: Deepikabose. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: Lakshmi. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: David Benbennick. [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "Vítejte v Písmenkově – seznamte se s písmenkem Y, y Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického."

Podobné prezentace


Reklamy Google