Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Řekni, proč se tomu směju? Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Řekni, proč se tomu směju? Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz,"— Transkript prezentace:

1 Řekni, proč se tomu směju? Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. Klikej!

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12 Zdroje: Všechny uveřejněné odkazy [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW: Pes: Křídla: Husa: Smrk: Jablko: Koleje: Auto: Hnízdo: Strom: Ryba: Králík: Kartáček na zuby: Sněhulák: Zimní krajina: Slunečnice: Jezero: Oheň: Hasičské auto: Opice: Smějící se dívka: Smajlík:


Stáhnout ppt "Řekni, proč se tomu směju? Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz,"

Podobné prezentace


Reklamy Google