Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Hrajeme si se slovy  Metodický návod: Veselý malíř nám popletl obrázky. Dobře si je prohlédni a řekni, jak bys je opravil. Co si představíš, když se řekne.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Hrajeme si se slovy  Metodický návod: Veselý malíř nám popletl obrázky. Dobře si je prohlédni a řekni, jak bys je opravil. Co si představíš, když se řekne."— Transkript prezentace:

1 Hrajeme si se slovy  Metodický návod: Veselý malíř nám popletl obrázky. Dobře si je prohlédni a řekni, jak bys je opravil. Co si představíš, když se řekne koruna, zámek, ručička, vlna, drak, motýlek? Veselý malíř nám popletl obrázky. Dobře si je prohlédni a řekni, jak bys je opravil. Co si představíš, když se řekne koruna, zámek, ručička, vlna, drak, motýlek? V jakém smyslu můžeme tato slova používat? Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. KLIKEJ!

2

3

4

5

6

7

8

9

10 Zdroje: Uveřejněné odkazy [cit. 2011-06-11]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW:   Umyvadlo: http://www.clker.com/clipart-sink.html   Kohout: http://www.clker.com/clipart-3320.html   Hodiny: http://www.clker.com/clipart-43427.html   Ruka: http://www.clker.com/clipart-10476.html   Muž: http://www.clker.com/clipart-2427.html   Motýl: http://www.clker.com/clipart-14284.html   Rytíř: http://www.clker.com/clipart-29952.html   Princezna: http://www.clker.com/clipart-2373.html   Drak: http://www.clker.com/clipart-rainbow-kite.html   Visací zámek: http://www.clker.com/clipart-14737.html   Kohout: http://www.clker.com/clipart-rooster.html   Pero: http://www.clker.com/clipart-1993.html   Noční nebe: http://www.clker.com/clipart-10674.html   Tenisová raketa: http://www.clker.com/clipart-racket.html   Oheň: http://www.clker.com/clipart-fire-ball-icon.html   Euro: http://www.clker.com/clipart-one-euro-coin.html   Královská rodina: http://www.clker.com/clipart-16902.html


Stáhnout ppt "Hrajeme si se slovy  Metodický návod: Veselý malíř nám popletl obrázky. Dobře si je prohlédni a řekni, jak bys je opravil. Co si představíš, když se řekne."

Podobné prezentace


Reklamy Google