Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Hrajeme si se slovy  Metodický návod: Veselý malíř nám popletl obrázky. Dobře si je prohlédni a řekni, jak bys je opravil. Co si představíš, když se řekne.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Hrajeme si se slovy  Metodický návod: Veselý malíř nám popletl obrázky. Dobře si je prohlédni a řekni, jak bys je opravil. Co si představíš, když se řekne."— Transkript prezentace:

1 Hrajeme si se slovy  Metodický návod: Veselý malíř nám popletl obrázky. Dobře si je prohlédni a řekni, jak bys je opravil. Co si představíš, když se řekne koruna, zámek, ručička, vlna, drak, motýlek? Veselý malíř nám popletl obrázky. Dobře si je prohlédni a řekni, jak bys je opravil. Co si představíš, když se řekne koruna, zámek, ručička, vlna, drak, motýlek? V jakém smyslu můžeme tato slova používat? Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Edita Havránková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. KLIKEJ!

2

3

4

5

6

7

8

9

10 Zdroje: Uveřejněné odkazy [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW:   Umyvadlo:   Kohout:   Hodiny:   Ruka:   Muž:   Motýl:   Rytíř:   Princezna:   Drak:   Visací zámek:   Kohout:   Pero:   Noční nebe:   Tenisová raketa:   Oheň:   Euro:   Královská rodina:


Stáhnout ppt "Hrajeme si se slovy  Metodický návod: Veselý malíř nám popletl obrázky. Dobře si je prohlédni a řekni, jak bys je opravil. Co si představíš, když se řekne."

Podobné prezentace


Reklamy Google