Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Lomené výrazy Dělení lomených výrazů Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Kamila Kočová. Dostupné z Metodického portálu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Lomené výrazy Dělení lomených výrazů Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Kamila Kočová. Dostupné z Metodického portálu."— Transkript prezentace:

1 Lomené výrazy Dělení lomených výrazů Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Kamila Kočová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802–4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2 Dělení lomených výrazů Zopakuj si:

3 D ě lení lomených výraz ů Urči převrácený výraz:

4 Dělení lomených výrazů Výraz dělíme lomeným výrazem tak, že ho vynásobíme převráceným lomeným výrazem.

5 Dělení lomených výrazů 1 2 1 1

6

7

8 Lomené výrazy Složený lomený výraz

9 Lomené výrazy Zopakuj si:

10 Lomené výrazy

11 1 2 y 1

12 2 x 2y 1

13 Lomené výrazy

14

15 1 1 1 1 1

16 Lomené výrazy 1 2 s 2r

17 Lomené výrazy

18 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Kamila Kočová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802–4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.


Stáhnout ppt "Lomené výrazy Dělení lomených výrazů Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Kamila Kočová. Dostupné z Metodického portálu."

Podobné prezentace


Reklamy Google