Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Pracovní listy k vytisknutí Na následujících snímcích jsou pracovní listy určené k procvičení zrakové paměti. Jsou navržené metodou strukturovaného učení.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Pracovní listy k vytisknutí Na následujících snímcích jsou pracovní listy určené k procvičení zrakové paměti. Jsou navržené metodou strukturovaného učení."— Transkript prezentace:

1 Pracovní listy k vytisknutí Na následujících snímcích jsou pracovní listy určené k procvičení zrakové paměti. Jsou navržené metodou strukturovaného učení. Do šedých okének dáme dítěti čtyři vystřižené kartičky ze snímku 7. Do třetího sloupce děti vybírají kartičky z šedých okének, které tvoří logickou řadu. Kartičky doporučuji zalisovat – déle vydrží. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2

3

4

5

6

7

8 Všechny uveřejněné odkazy [cit ]. Dostupn é pod licencí Public domain na WWW: Slide 2: Jablko Jahoda Víno Meloun Hruška Broskev Banán Citron Slide 3: Bota Deštník Strom List Květina Ruka Kniha Auto Slide 4: Hroch Klokan Žralok Ovce Chobotnice Zajíc Slon Medvěd Slide5: Strom 1 Strom 2 Strom 3 Strom 4 Obličej 1 Obličej 2 Obličej 3 Obličej 4 Slide 6 Kočka Žirafa Velbloud Opice Slon Jelen Kůň Orel


Stáhnout ppt "Pracovní listy k vytisknutí Na následujících snímcích jsou pracovní listy určené k procvičení zrakové paměti. Jsou navržené metodou strukturovaného učení."

Podobné prezentace


Reklamy Google