Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

MLÁĎATA ZVÍŘAT KVARTETO Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "MLÁĎATA ZVÍŘAT KVARTETO Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN:"— Transkript prezentace:

1 MLÁĎATA ZVÍŘAT KVARTETO Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2 KOČKA KOTĚ PESŠTĚNĚ

3 KRÁVATELE OVCEJEHNĚ

4 KOZAKŮZLE KŮŇHŘÍBĚ

5 PRASESELE SLEPICEKUŘE

6 Zdroje [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Simone Johnsson, [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Pascal, [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Claude Valroff, [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Walpole, [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Jjron, [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Karen Roe, [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Keven Law, [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: by myself, [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Tomasz Sienicki, [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Evelynbelgium, [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Dezidor, [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW:


Stáhnout ppt "MLÁĎATA ZVÍŘAT KVARTETO Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN:"

Podobné prezentace


Reklamy Google