Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. Obrázek k fotografii Pracovní list určený k rozvoji zrakového vnímání a abstraktně vizuálního myšlení Postup práce: Přiřaď k sobě obrázek a fotografii, spoj je čarou.

2

3

4

5 [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí GNU Free Documentation na WWW: PAWELMM. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí GNU Free Documentation na WWW: FOENYX. [cit ]. Dostupný pod licencí GNU Free Documentation na WWW: BENJAMINT444. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí GNU Free Documentation na WWW: LUC VIATOUR. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí GNU Free Documentation na WWW: FIR [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: JAKOB DETTNER. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: THEIMPULSIVEBUY. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: FRITZ SAALFELD. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: JESSTER79. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: SOMAYA LANGLEY. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: STEFFEN85. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."

Podobné prezentace


Reklamy Google