Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Puzzle – jehličnaté stromy Materiál obsahuje dva typy puzzle. První jsou barevné, připravené k vytisknutí, zalisování a práci např. při hodině ve dvojicích.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Puzzle – jehličnaté stromy Materiál obsahuje dva typy puzzle. První jsou barevné, připravené k vytisknutí, zalisování a práci např. při hodině ve dvojicích."— Transkript prezentace:

1 Puzzle – jehličnaté stromy Materiál obsahuje dva typy puzzle. První jsou barevné, připravené k vytisknutí, zalisování a práci např. při hodině ve dvojicích. A druhé, které jsou černobílé, jsou určeny pro žáky, kteří si je vystřihnou, složí a nalepí např. do sešitu. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2

3

4

5

6

7

8

9

10 Zdroje obrázků [cit. 2011-02-20]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Koeh-105.jpg [cit. 2011-02-20]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Koeh-106.jpg [cit. 2011-02-20]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Koeh-216.jpg [cit. 2011-02-20]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Koeh-001.jpg CHRIZZ. [cit. 2011-02-20]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Cleaned-Illustration_Taxus_baccata.jpg


Stáhnout ppt "Puzzle – jehličnaté stromy Materiál obsahuje dva typy puzzle. První jsou barevné, připravené k vytisknutí, zalisování a práci např. při hodině ve dvojicích."

Podobné prezentace


Reklamy Google