Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."— Transkript prezentace:

1

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. next Sports

3 12 Check your or your partner´s work. next

4 T A B L E T E N N I S K A R A T E G O L FS W I M M I N G B A D M I N T O N S K I I N G J U D O next Check your or your partner´s crossword.

5 F I G U R E S K A T I N G I C E H O C K E Y C Y C L I N G V O L L E Y B A L L T E N N I S B A S K E T B A L L S N O W B O A R D I N G B A S E B A L L F O O T B A L L back Check your or your partner´s crossword.

6 Zdroje: Roland Zumbühl : Commons.wikimedia.org: File:Picswiss SZ jpg  online . 15 January 2005  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Steren Bike Rider clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  html . swimmer Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . ice hockey 2 Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Basketball Player clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  html . OCAL. Futbolista Soccer Player clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  html . OCAL. skiing1 Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . karate Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . ice skate 12 Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . karate 02 Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . Commons.wikimedia.org: File:Batter up.svg  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . tennis 3 Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Golf Driver Swing clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  html . OCAL. Table Tennis clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . volleyball 1 Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Badminton Racket clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  html . Commons.wikimedia.org: File:Federball natur.jpg  online   cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."

Podobné prezentace


Reklamy Google