Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

O B I L N I N Y (POLNÍ PLODINY) INTERAKTIVNÍ TEST Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "O B I L N I N Y (POLNÍ PLODINY) INTERAKTIVNÍ TEST Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického."— Transkript prezentace:

1 O B I L N I N Y (POLNÍ PLODINY) INTERAKTIVNÍ TEST Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

3 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

4 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

5 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

6 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

7 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

8 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

9 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

10 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

11 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

12 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE Z ČEHO SE VYRÁBÍ:

13 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE Z ČEHO SE VYRÁBÍ:

14 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE Z ČEHO SE VYRÁBÍ:

15 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE Z ČEHO SE VYRÁBÍ:

16 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE Z ČEHO SE VYRÁBÍ:

17 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

18 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

19 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

20 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

21 PŠENICEJEČMENŽITO OVESKUKUŘICE

22 Zdroje obrázků ANDREAS TREPTE. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: H. ZELL. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: ADRIAN BENKO. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: BENE 16. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: DONTWORRY. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: BENE 16. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: jpg SIGVE. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: BENE 16. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: 2008b.jpg LOTUS HEAD. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: H. ZELL. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: RASBAK. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: CYCLONEBILL. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: _Popcorn_%281%29.jpg POLITIKANER. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: ZIRLAND. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: CRYPRODERK. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: FRITZS. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "O B I L N I N Y (POLNÍ PLODINY) INTERAKTIVNÍ TEST Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického."

Podobné prezentace


Reklamy Google