Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. O B I L N I N Y (POLNÍ PLODINY) PUZZLE

2 PŠENICE JEČMEN ŽITO

3 OVES KUKUŘICE

4 PŠENICE JEČMEN ŽITO OVES KUKUŘICE

5 Zdroje obrázků ANDREAS TREPTE. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: sativa.jpg H. ZELL. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: ADRIAN BENKO. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: BENE 16. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: DONTWORRY. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: jpg BENE 16. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: SIGVE. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: BENE 16. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: LOTUS HEAD. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: H. ZELL. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: RASBAK. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: CYCLONEBILL. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: _cyclonebill_-_Popcorn_%281%29.jpg POLITIKANER. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: ZIRLAND. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: CRYPTODERK. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: FRITZS. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW:


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."

Podobné prezentace


Reklamy Google