Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

JEHLIČNATÉ STROMY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Pro své účely upravila Petra Hlavničková. Dostupné z Metodického.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "JEHLIČNATÉ STROMY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Pro své účely upravila Petra Hlavničková. Dostupné z Metodického."— Transkript prezentace:

1 JEHLIČNATÉ STROMY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Pro své účely upravila Petra Hlavničková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. PODPORA PRO VÝUKU

2 JINAN

3 SMRK

4 BOROVICE

5 JEDLE

6 MODŘÍN

7 TIS

8 JALOVEC

9

10

11

12

13

14

15

16 Zdroje obrázků MPF. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: DIXI. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: QGROOM.[cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: PASTILLETES. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: CRUSIER. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: MPF. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: NOVA. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: SPEIFENSENDER. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: MPF. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: Jean-Pol GRANDMONT. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: LAMIOT. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: SCHLURCHER. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: MPF. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: CHRIZZ. [cit ]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:

17 [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "JEHLIČNATÉ STROMY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Pro své účely upravila Petra Hlavničková. Dostupné z Metodického."

Podobné prezentace


Reklamy Google