Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

CO CHYBÍ? CO NEPATŘÍ? Varianta 1 – Co chybí? 1.Najdi obrázek, který chybí ve sloupci na pravé straně. 2.Pojmenuj všechny obrázky na snímku jedním slovem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "CO CHYBÍ? CO NEPATŘÍ? Varianta 1 – Co chybí? 1.Najdi obrázek, který chybí ve sloupci na pravé straně. 2.Pojmenuj všechny obrázky na snímku jedním slovem."— Transkript prezentace:

1 CO CHYBÍ? CO NEPATŘÍ? Varianta 1 – Co chybí? 1.Najdi obrázek, který chybí ve sloupci na pravé straně. 2.Pojmenuj všechny obrázky na snímku jedním slovem. Varianta 2 – Co nepatří? 1.Najdi obrázek, který k ostatním logicky nepatří. 2.Zkus svoje rozhodnutí zdůvodnit. (Proč?) Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

2 Varianta 1

3

4

5

6

7

8

9 Varianta 2

10

11

12

13

14

15

16 Hračky Míč Robot Medvěd Kostky Koník Zajíc Mašinka Panenka Letadlo Ovoce Jablko Jahoda Ananas Pomeranč Hruška Švestky Kiwi Banány Třešně Dopravní prostředky Autobus Náklaďák Auto Motorka Balón Kolo Letadlo Loďka Vlak Zvířata Lachtan Zebra Lev Velbloud Nosorožec Panda Žirafa Bizon Slon Ryby Tuňák Mřenka Mečoun Okoun Kapr Štika Klaun Žralok Rostliny Symboly Všechny obrazové materiály [cit ]. Dostupné pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "CO CHYBÍ? CO NEPATŘÍ? Varianta 1 – Co chybí? 1.Najdi obrázek, který chybí ve sloupci na pravé straně. 2.Pojmenuj všechny obrázky na snímku jedním slovem."

Podobné prezentace


Reklamy Google