Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

DOPRAVNÍ ZNAČKY A JEJICH VYUŽITÍ SITUACE Prohlédni si dopravní situaci (soustřeď se na dopravní značky) a rozhodni, které auto vjede do křižovatky jako.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "DOPRAVNÍ ZNAČKY A JEJICH VYUŽITÍ SITUACE Prohlédni si dopravní situaci (soustřeď se na dopravní značky) a rozhodni, které auto vjede do křižovatky jako."— Transkript prezentace:

1 DOPRAVNÍ ZNAČKY A JEJICH VYUŽITÍ SITUACE Prohlédni si dopravní situaci (soustřeď se na dopravní značky) a rozhodni, které auto vjede do křižovatky jako první. Svou odpověď zdůvodni. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jan Fišer. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2

3 ČERVENÉ AUTOMODRÉ AUTO Rozhodni, které auto vjede do křižovatky jako první.

4 ČERVENÉ AUTOMODRÉ AUTO Rozhodni, které auto vjede do křižovatky jako první.

5 ČERVENÉ AUTOMODRÉ AUTO Rozhodni, které auto vjede do křižovatky jako první.

6 ČERVENÉ AUTOMODRÉ AUTO Rozhodni, které auto vjede do křižovatky jako první.

7 ČERVENÉ AUTOMODRÉ AUTO Rozhodni, které auto vjede do křižovatky jako první.

8 Použité zdroje brenna. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: brysonproject.html OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: OCAL. [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: P06_St%C5%AFj_-_dej_p%C5%99ednost_v_j%C3%ADzd%C4%9B.jpg [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: E02b_Tvar_k%C5%99i%C5%BEovatky.jpg [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: P04_Dej_p%C5%99ednost_v_j%C3%ADzd%C4%9B.jpg [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: P02_Hlavn%C3%AD_pozemn%C3%AD_komunikace.jpg


Stáhnout ppt "DOPRAVNÍ ZNAČKY A JEJICH VYUŽITÍ SITUACE Prohlédni si dopravní situaci (soustřeď se na dopravní značky) a rozhodni, které auto vjede do křižovatky jako."

Podobné prezentace


Reklamy Google