Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Čtení s porozuměním Interaktivní prezentace Čti a potom vol správnou odpověď. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Věra.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Čtení s porozuměním Interaktivní prezentace Čti a potom vol správnou odpověď. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Věra."— Transkript prezentace:

1 Čtení s porozuměním Interaktivní prezentace Čti a potom vol správnou odpověď. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Věra Gošová.. Dostupné z Metodického portálu ISSN: Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 Češeš si se mnou vlasy.

3 Dáváš si mě na oči.

4 Věšíš si na mě oblečení.

5 Zamkneš se mnou.

6 Stříháš se mnou papír.

7 Telefonuješ se mnou babičce a dědovi.

8 Sedíš na mně u stolu.

9 Kreslíš se mnou.

10 Děláš se mnou fotky.

11 židle [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: ramínko [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: brýle [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: hřeben [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: foťák [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: klíč [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: pastelky [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: telefon [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: nůžky [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "Čtení s porozuměním Interaktivní prezentace Čti a potom vol správnou odpověď. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Věra."

Podobné prezentace


Reklamy Google