Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Hry „Ť“ V Prezentaci naleznete DVĚ hry na upevnění a trénink hlásky ť. První je pexeso a druhá kvarteto. Všechny aktivity slouží k upevnění již vyvozených.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Hry „Ť“ V Prezentaci naleznete DVĚ hry na upevnění a trénink hlásky ť. První je pexeso a druhá kvarteto. Všechny aktivity slouží k upevnění již vyvozených."— Transkript prezentace:

1 Hry „Ť“ V Prezentaci naleznete DVĚ hry na upevnění a trénink hlásky ť. První je pexeso a druhá kvarteto. Všechny aktivity slouží k upevnění již vyvozených hlásek. Vyvození hlásek patří do rukou odborníka – tedy logopeda! Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Věra Gošová.. Dostupné z Metodického portálu ISSN: Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 PEXESO

3 KOTĚLABUTĚSÍTĚŠTĚTKA KOŤATATÍLKONA LOPATĚTISK TISÍCPUNTÍKYKVĚTINASTÍN

4 KOTĚLABUTĚSÍTĚŠTĚTKA KOŤATATÍLKONA LOPATĚTISK TISÍCPUNTÍKYKVĚTINASTÍN

5 ČERNÝ PETR

6 KOTĚLABUTĚSÍTĚŠTĚTKA

7 KOŤATATÍLKONA LOPATĚTISK

8 TISÍCPUNTÍKYKVĚTINASTÍN

9 Citace kotě [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: koťata [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: labutě [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: sítě [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: stín [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: tílko [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: štětka [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: na lopatě [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: tisk [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: černý Petr [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW:


Stáhnout ppt "Hry „Ť“ V Prezentaci naleznete DVĚ hry na upevnění a trénink hlásky ť. První je pexeso a druhá kvarteto. Všechny aktivity slouží k upevnění již vyvozených."

Podobné prezentace


Reklamy Google