Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

LOGOPEDICKÉ KVARTETO Kvarteto obsahuje sadu karet s orofaciálním cvičením. Soubor karet představuje 32 cvičení rozdělených na cvičení jazyka a úst. Každé.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "LOGOPEDICKÉ KVARTETO Kvarteto obsahuje sadu karet s orofaciálním cvičením. Soubor karet představuje 32 cvičení rozdělených na cvičení jazyka a úst. Každé."— Transkript prezentace:

1 LOGOPEDICKÉ KVARTETO Kvarteto obsahuje sadu karet s orofaciálním cvičením. Soubor karet představuje 32 cvičení rozdělených na cvičení jazyka a úst. Každé kvarteto je označeno jiným geometrickým obrazcem. Hru je možno hrát jen s vybranými kvartety, nebo využít karty též pro ilustraci logopedických cvičení. Skutečnost, že se jedná o fotografii, nabádá a motivuje žáky k vykonávání cvičení. Všechny fotografie jsou velmi zřetelné. Karty před použitím doporučuji zalaminovat – vydrží tak déle. Snímek číslo 6 obsahuje rub karet. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Autorka fotografií Mgr. Věra Gošová souhlasí se zveřejněním na Metodickém portálu. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV). Autor fotografií: Mgr. Věra Gošová

2

3

4

5

6


Stáhnout ppt "LOGOPEDICKÉ KVARTETO Kvarteto obsahuje sadu karet s orofaciálním cvičením. Soubor karet představuje 32 cvičení rozdělených na cvičení jazyka a úst. Každé."

Podobné prezentace


Reklamy Google