Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuszková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuszková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."— Transkript prezentace:

1

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuszková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. Fruit next

3 Check your or your partner’s work. next a an a a a a a a a a a a a – a

4 C H E R R Y L E M O N P E A C H B A N A N A S T R A W B E R R Y P L U M O R A N G E next Check your or your partner’s crossword.

5 B L U E B E R R Y K I W I F R U I T P E A R A P P L E G R A P E F R U I T G R A P E S P I N E A P P L E W A T E R M E L O N R A S P B E R R Y back Check your or your partner’s crossword.

6 Použité obrázky: OCAL. An Apple clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Banana clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Orange clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Lemon clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Plums clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Pear clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Grape Cluster clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Watermelon clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Strawberry clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Coredump Peach clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Cherry clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Pineaple clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Grapefruit clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Kiwi clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Steve Karg clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. OCAL. Blue Berry clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na WWW:. Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuszková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuszková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."

Podobné prezentace


Reklamy Google