Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jídlo – das Essen Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Nikola Bachtíková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jídlo – das Essen Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Nikola Bachtíková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785."— Transkript prezentace:

1 Jídlo – das Essen Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Nikola Bachtíková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

2 Pro překlad klikni na obrázek: e Birne (hruška) e Kirsche (třešeň) e Erdbeere (jahoda) r Pfirsch (broskev) e Banane (banán) r Apfel (jablko)

3 Pro překlad klikni na obrázek: e Gurke (okurka) e Zwiebel (cibule) e Karotte (mrkev) e Brokkoli (brokolice) r Paprika (paprika) e Tomate (rajče)

4 Pro překlad klikni na obrázek: r Lolli (lízátko) r Croissant (croissant) s Eis (zmrzlina) s Bonbon (bonbón) e Torte (dort)

5 Opakování - die Wiederholung

6 Zvol správný název: e Kirschee Erdbeeree Birne e Bananer Apfel r Pfirsche Kirscher Apfel e Birnee Bananee Erdbeere r Apfele Kirsche

7 Zvol správný název: e Karottee Zwiebele Gurke r Paprikae Tomatee Brokkoli e Karottee Zwiebele Gurke e Tomatee Karottee Brokkoli e Gurkee Brokkolie Karotte

8 Zvol správný název: e Torter Lollir Croissant s Eisr Croissants Bonbon s Eisr Lollie Torte r Lollie Torter Croissant r Lollis Eiss Bonbon

9 Obrazový materiál [cit ]. Dostupný pod licencí Public domain na WWW: Jablko Broskev Banán Hruška Jahoda Třešeň Okurka Brokolice Mrkev Rajče Paprika Cibule Zmrzlina Bonbón Lízátko Croissant Dort


Stáhnout ppt "Jídlo – das Essen Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Nikola Bachtíková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785."

Podobné prezentace


Reklamy Google