Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

1 Oběšenec Tomáš Glabasňa. 2 Cíl projektu Vytvořit zábavnou hru pomocí jazyka Java Hra by měla byt spustitelná na mobilních telefonech podporující J2ME.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "1 Oběšenec Tomáš Glabasňa. 2 Cíl projektu Vytvořit zábavnou hru pomocí jazyka Java Hra by měla byt spustitelná na mobilních telefonech podporující J2ME."— Transkript prezentace:

1 1 Oběšenec Tomáš Glabasňa

2 2 Cíl projektu Vytvořit zábavnou hru pomocí jazyka Java Hra by měla byt spustitelná na mobilních telefonech podporující J2ME (MIDP 1.0)

3 3 Pravidla Hráč musí přijít na programem vybrané slovo. Má možnost se šestkrát splést. Pokud se hráč šestkrát splete hra bude ukončena a hráč prohrává.

4 4 Technologie Používaný jazyk –J2ME (Micro Edition) Používané programy –J2ME Wireless Toolkit 1.0.4 –Ktoolbar –PSPad

5 5 Postup Při programování využíváme několik typů souboru. –JAD je textový soubor který obsahuje údaje o aplikaci –JAR jsou zkomprimované zdrojové kódy, přidané jsou informace o midletu a zdroje (obrázky) –JAVA obsahuje zdrojový kód Používáme třídu MIDlet, pro tuto třídu je nutné vytvořit několik funkcí i když nemusíme všechny využít. –MainCl ; startApp ; destroyApp ; pauseApp

6 6 Screenshots

7 7 Odkazy http://java.sun.com/j2me/ http://www.pcsvet.cz/ http://www.interval.cz/

8 8 A to je konec


Stáhnout ppt "1 Oběšenec Tomáš Glabasňa. 2 Cíl projektu Vytvořit zábavnou hru pomocí jazyka Java Hra by měla byt spustitelná na mobilních telefonech podporující J2ME."

Podobné prezentace


Reklamy Google