Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název: Access - ověřovací pravidla s funkcemi „Or“, „Between“ a nerovnostmi, ověřovací texty Autor: Ing. Antonín Dvořák Datum (období) vytvoření: 4. 9.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název: Access - ověřovací pravidla s funkcemi „Or“, „Between“ a nerovnostmi, ověřovací texty Autor: Ing. Antonín Dvořák Datum (období) vytvoření: 4. 9."— Transkript prezentace:

1 Název: Access - ověřovací pravidla s funkcemi „Or“, „Between“ a nerovnostmi, ověřovací texty Autor: Ing. Antonín Dvořák Datum (období) vytvoření: 4. 9. 2012 Předmět: Informační a komunikační technologie - (Obchodní akademie) Ročník: 3 Tematická oblast: ACCESS Kód: VY_III/2_INOVACE_IKT003 Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14

2 Vytvoření druhé tabulky v souboru Data 1, soubor uložte jako Data 3

3 Ověřovací pravidlo >x 1 And { "@context": "http://schema.org", "@type": "ImageObject", "contentUrl": "http://images.slideplayer.cz/9/2543566/slides/slide_3.jpg", "name": "Ověřovací pravidlo >x 1 And x 1 And

4 Ověřovací pravidlo Between x 1 And x 2

5 Ověřovací pravidlo „Slovo 1“ OR „Slovo 2“ Or….

6 Zapsání dat do tabulky

7 Zdroje: Microsoft Office 2010 - Access Použití materiálu ve výuce: Prezentace ověřovacích pravidel s funkcemi „Or“, „Between“ a nerovnostmi bude spuštěna a promítnuta studentům v návaznosti na prezentaci 001 a bude jim zpřístupněna na příslušném disku serveru. Tato prezentace se použije při výuce v souladu s rozpisem učiva Informační a komunikační technologie pro 3. ročník. Dle časového rozpracování učební osnovy ŠVP 63-41-M/02 Obchodní akademie výuka tohoto bloku ACCESS probíhá v září. Ověřovací pravidla navazují na tvorbu tabulky v databázi ACCESS. Prezentace je zpracována krok po kroku a zpřístupněna z toho důvodu, aby se studenti mohli k danému tématu kdykoliv vrátit a při vyzkoušení ověřovacích pravidel v návrhovém zobrazení mohli postupovat vlastním tempem. Přínosem této prezentace je dále možnost, aby si mohli studenti látku opakovat samostatně v odpoledních hodinách v zpřístupněné učebně s počítači, nebo na svém počítači doma.


Stáhnout ppt "Název: Access - ověřovací pravidla s funkcemi „Or“, „Between“ a nerovnostmi, ověřovací texty Autor: Ing. Antonín Dvořák Datum (období) vytvoření: 4. 9."

Podobné prezentace


Reklamy Google