Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název: Access - vytvoření tabulky Autor: Ing. Antonín Dvořák Datum (období) vytvoření: 3. 9. 2012 Předmět: Informační a komunikační technologie - (Obchodní.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název: Access - vytvoření tabulky Autor: Ing. Antonín Dvořák Datum (období) vytvoření: 3. 9. 2012 Předmět: Informační a komunikační technologie - (Obchodní."— Transkript prezentace:

1 Název: Access - vytvoření tabulky Autor: Ing. Antonín Dvořák Datum (období) vytvoření: 3. 9. 2012 Předmět: Informační a komunikační technologie - (Obchodní akademie) Ročník: 3 Tematická oblast: ACCESS Kód: VY_III/2_INOVACE_IKT001 Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14

2 Nový soubor

3 Založení tabulky

4 „Název pole“, „Datový typ“, „Titulek“

5 Vyplnění tabulky

6 Zdroje: Letecké společnosti http://www.tripzone.cz/letecke-spolecnosti Letadla, výrobci, parametry. http://www.volny.cz/czechairliners/ Použití materiálu ve výuce: Tato prezentace se použije při výuce v souladu s rozpisem učiva Informační a komunikační technologie pro 3. ročník. Dle časového rozpracování učební osnovy ŠVP 63-41-M/02 Obchodní akademie výuka tohoto bloku ACCESS začíná v září. Tvorba tabulky je základem práce v databázi ACCESS. Prezentace bude spuštěna a promítnuta studentům po úvodním seznámení s databází ACCESS a bude jim zpřístupněna na příslušném disku serveru. Prezentace je zpracována krok po kroku a zpřístupněna z toho důvodu, aby se studenti mohli k danému tématu kdykoliv vrátit a při vyzkoušení tvorby tabulky v návrhovém zobrazení mohli postupovat vlastním tempem. Přínosem této prezentace je dále možnost, aby si mohli studenti látku opakovat samostatně v odpoledních hodinách v zpřístupněné učebně s počítači, nebo na svém počítači doma.


Stáhnout ppt "Název: Access - vytvoření tabulky Autor: Ing. Antonín Dvořák Datum (období) vytvoření: 3. 9. 2012 Předmět: Informační a komunikační technologie - (Obchodní."

Podobné prezentace


Reklamy Google