Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název: Access - ověřovací pravidla s funkcí DateAdd, Now() a nerovnostmi, ověřovací texty Autor: Ing. Antonín Dvořák Datum (období) vytvoření: 6. 9. 2012.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název: Access - ověřovací pravidla s funkcí DateAdd, Now() a nerovnostmi, ověřovací texty Autor: Ing. Antonín Dvořák Datum (období) vytvoření: 6. 9. 2012."— Transkript prezentace:

1 Název: Access - ověřovací pravidla s funkcí DateAdd, Now() a nerovnostmi, ověřovací texty Autor: Ing. Antonín Dvořák Datum (období) vytvoření: 6. 9. 2012 Předmět: Informační a komunikační technologie - (Obchodní akademie) Ročník: 3 Tematická oblast: ACCESS Kód: VY_III/2_INOVACE_IKT005 Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14

2 Funkce DateAdd v souboru Data 4, soubor uložte jako Data 5

3 Zápis dřívějšího data

4 Funkce „And“

5 Zápis dat do tabulky

6 Ukázka ověřovacího textu

7 Zdroje: Microsoft Office 2010 - Access Použití materiálu ve výuce: Prezentace ověřovacích pravidel s funkcemi DateAdd, Now() a nerovnostmi bude spuštěna a promítnuta studentům v návaznosti na prezentaci 001 a bude jim zpřístupněna na příslušném disku serveru. Tato prezentace se použije při výuce v souladu s rozpisem učiva Informační a komunikační technologie pro 3. ročník. Dle časového rozpracování učební osnovy ŠVP 63-41-M/02 Obchodní akademie výuka tohoto bloku ACCESS probíhá v září. Ověřovací pravidla navazují na tvorbu tabulky v databázi ACCESS. Prezentace je zpracována krok po kroku a zpřístupněna z toho důvodu, aby se studenti mohli k danému tématu kdykoliv vrátit a při vyzkoušení ověřovacích pravidel v návrhovém zobrazení mohli postupovat vlastním tempem. Přínosem této prezentace je dále možnost, aby si mohli studenti látku opakovat samostatně v odpoledních hodinách v zpřístupněné učebně s počítači, nebo na svém počítači doma.


Stáhnout ppt "Název: Access - ověřovací pravidla s funkcí DateAdd, Now() a nerovnostmi, ověřovací texty Autor: Ing. Antonín Dvořák Datum (období) vytvoření: 6. 9. 2012."

Podobné prezentace


Reklamy Google