Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_32_INOVACE_09-03-6 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 6 Autorem materiálu a.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_32_INOVACE_09-03-6 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 6 Autorem materiálu a."— Transkript prezentace:

1 VY_32_INOVACE_09-03-6 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 6 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Barbora Chaloupecká ŠABLONA: III/2 – Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Anotace Cvičební karty slouží pro lepší orientaci žáků v oblasti protahování. Mohou si podle karet poskládat svoji ideální rozcvičku. U žáků je tak rozvíjená samostatnost. Vhodné pro žáky 2. stupně. Vypracovala Mgr. Barbora Chaloupecká Oblast Člověk a zdraví

2 Protažení kyčle a kolene Sed na patách, leh (v regulaci lehu si pomáháme pažemi). Cvik opakujeme min. 2x po 8 sekundách.

3 Protažení kyčle a kolene Leh na zádech, obě nohy jsou mírně pokrčeně. Opírají se chodily o podložku. Nohy střídavě propínáme vzhůru. Cvik opakujeme na každou nohu 5x.

4 Protažení trupu Mírný stoj rozkročný, ruce vzpažit, vytá- hnout z ramen a mírný úklon na jednu str. Cvik opakujeme min. 2x po 8 sekundách.


Stáhnout ppt "VY_32_INOVACE_09-03-6 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 6 Autorem materiálu a."

Podobné prezentace


Reklamy Google