Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_32_INOVACE_09 - 03-17 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Posilování nohou 2 Autorem materiálu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_32_INOVACE_09 - 03-17 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Posilování nohou 2 Autorem materiálu."— Transkript prezentace:

1 VY_32_INOVACE_09 - 03-17 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Posilování nohou 2 Autorem materiálu a všech jeho č ástí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Barbora Chaloupecká ŠABLONA: III/2 – Inovace a zkvalitn ě ní výuky prost ř ednictvím ICT Anotace Cvičební karty slouží pro lepší orientaci žáků v oblasti posilování. Mohou si podle karet poskládat svoje ideální posilování nebo si ujasnit cvik např. v kruhovém tréninku. U žáků je tak rozvíjená samostatnost. Vhodné pro žáky 2. stupně. Vypracovala Mgr. Barbora Chaloupecká Oblast Člověk a zdraví

2 Posilování nohou Stoj rozkročný, podřep, kolena směřují od sebe. Záda jsou narovna- ná, ruce v bok. Cvik opakujeme 20x ve třech sériích.

3 Posilování nohou Stoj, pravou nohou výpad do podřepu a zpět. Nohy střídáme. Cvik opakujeme 20x na každou nohu ve třech sériích.

4 Posilování nohou Podřep, kolena od sebe. Výskok a zpět do podřepu. Záda jsou narovnaná. Cvik opakujeme 20x ve třech sériích.


Stáhnout ppt "VY_32_INOVACE_09 - 03-17 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Posilování nohou 2 Autorem materiálu."

Podobné prezentace


Reklamy Google