Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_32_INOVACE_09 - 03-20 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Posilování břicha 3 Autorem materiálu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_32_INOVACE_09 - 03-20 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Posilování břicha 3 Autorem materiálu."— Transkript prezentace:

1 VY_32_INOVACE_09 - 03-20 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Posilování břicha 3 Autorem materiálu a všech jeho č ástí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Barbora Chaloupecká ŠABLONA: III/2 – Inovace a zkvalitn ě ní výuky prost ř ednictvím ICT Anotace Cvičební karty slouží pro lepší orientaci žáků v oblasti posilování. Mohou si podle karet poskládat svoje ideální posilování nebo si ujasnit cvik např. v kruhovém tréninku. U žáků je tak rozvíjená samostatnost. Vhodné pro žáky 2. stupně. Vypracovala Mgr. Barbora Chaloupecká Oblast Člověk a zdraví

2 Posilování břicha Leh na zádech, nohy přednožit, ruce podél těla. Provádíme tzv. šlapání na kole. Cvik provádíme 30 sekund ve třech sériích.

3 Posilování zad a břicha Klek, ruce v týl. Upažit, pomalý úklon na pravou stranu a zpět. Totéž provádíme na druhou stranu. Cvik provádíme 8x na každou stranu ve třech sériích.

4 Posilování břicha Leh na záda, nohy pokrčit, upažit. Nohy zvedneme mírně nad podložku a překlá- píme je na pravou a na levou stranu. Hlava vždy směřuje na opačnou stranu. Cvik provádíme 8x na každou stranu ve třech sériích.


Stáhnout ppt "VY_32_INOVACE_09 - 03-20 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Posilování břicha 3 Autorem materiálu."

Podobné prezentace


Reklamy Google