Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ŠABLONA: III/2 – Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ŠABLONA: III/2 – Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT"— Transkript prezentace:

1 ŠABLONA: III/2 – Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT
VY_32_INOVACE_ Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 11 Anotace Cvičební karty slouží pro lepší orientaci žáků v oblasti protahování. Mohou si podle karet poskládat svoji ideální rozcvičku. U žáků je tak rozvíjená samostatnost. Vhodné pro žáky 2. stupně. Vypracovala Mgr. Barbora Chaloupecká Oblast Člověk a zdraví Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Barbora Chaloupecká

2 Protažení zad Stoj rozkročný zády u zdi, otočit a oběma rukama se dotknout stěny. Předklon, otočit se na druhou stranu. Cvik opakujeme 4x na každou stranu ve třech sériích.

3 Cvik opakujeme 8x ke každé noze.
Protahování zad Stoj rozkročný, ruce vzpažit. Úklon k pravé noze a zpět, úklon k druhé noze. Cvik opakujeme 8x ke každé noze.

4 Protažení nohou a zad Stoj snožný. Dřep. Napneme nohy, ruce zůstávají na zemi (předklon). Dřep. Stoj snožný. Cvik opakujeme 10x.

5 Cvik opakujeme 4x na každou stranu ve třech sériích.
Protažení zad Klek únožný pravou, upažit. Úklon k nata-žené noze a předklon. Cvik opakujeme 4x na každou stranu ve třech sériích.

6 Protažení zad Vzpor klečmo. Provádíme vyhrbení a prohnutí.
Cvik opakujeme 10x.


Stáhnout ppt "ŠABLONA: III/2 – Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT"

Podobné prezentace


Reklamy Google