Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_32_INOVACE_09 - 03-11 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 11 Autorem materiálu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_32_INOVACE_09 - 03-11 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 11 Autorem materiálu."— Transkript prezentace:

1 VY_32_INOVACE_09 - 03-11 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 11 Autorem materiálu a všech jeho č ástí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Barbora Chaloupecká ŠABLONA: III/2 – Inovace a zkvalitn ě ní výuky prost ř ednictvím ICT Anotace Cvičební karty slouží pro lepší orientaci žáků v oblasti protahování. Mohou si podle karet poskládat svoji ideální rozcvičku. U žáků je tak rozvíjená samostatnost. Vhodné pro žáky 2. stupně. Vypracovala Mgr. Barbora Chaloupecká Oblast Člověk a zdraví

2 Protažení zad Stoj rozkročný zády u zdi, otočit a oběma rukama se dotknout stěny. Předklon, otočit se na druhou stranu. Cvik opakujeme 4x na každou stranu ve třech sériích.

3 Protahování zad Stoj rozkročný, ruce vzpažit. Úklon k pravé noze a zpět, úklon k druhé noze. Cvik opakujeme 8x ke každé noze.

4 Protažení nohou a zad Stoj snožný. Dřep. Napneme nohy, ruce zůstávají na zemi (předklon). Dřep. Stoj snožný. Cvik opakujeme 10x.

5 Protažení zad Klek únožný pravou, upažit. Úklon k nata- žené noze a předklon. Cvik opakujeme 4x na každou stranu ve třech sériích.

6 Protažení zad Vzpor klečmo. Provádíme vyhrbení a prohnutí. Cvik opakujeme 10x.


Stáhnout ppt "VY_32_INOVACE_09 - 03-11 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Protahovací cviky 11 Autorem materiálu."

Podobné prezentace


Reklamy Google