Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_32_INOVACE_09 - 03-15 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Posilování rukou Autorem materiálu a.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_32_INOVACE_09 - 03-15 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Posilování rukou Autorem materiálu a."— Transkript prezentace:

1 VY_32_INOVACE_09 - 03-15 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Posilování rukou Autorem materiálu a všech jeho č ástí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Barbora Chaloupecká ŠABLONA: III/2 – Inovace a zkvalitn ě ní výuky prost ř ednictvím ICT Anotace Cvičební karty slouží pro lepší orientaci žáků v oblasti posilování. Mohou si podle karet poskládat svoje ideální posilování nebo si ujasnit cvik např. v kruhovém tréninku. U žáků je tak rozvíjená samostatnost. Vhodné pro žáky 2. stupně. Vypracovala Mgr. Barbora Chaloupecká Oblast Člověk a zdraví

2 Posilování rukou Stoj rozkročný, upažit. S činkami mírně hmitáme nahoru a dolu v rozsahu cca 10cm. Cvik opakujeme 20x ve třech sériích.

3 Posilování rukou Stoj rozkročný, v rukách činky. Ruce střídavě pokrčujeme k rameni a zpět. Záda jsou narov- naná. Cvik opakujeme 20x na každou ruku ve třech sériích.

4 Posilování rukou Stoj mírně rozkročný, ruce předpažit a pokrčit. Rukama tlačíme k sobě a hmitáme nahoru a dolu v rozsahu cca 10cm. Cvik opakujeme 30x ve třech sériích.

5 Posilování rukou Stoj mírně rozkročný, ruce spojit před tělem dlaněmi. Tlačíme ruce proti sobě. Cvik provádíme 30 sekund ve třech sériích.


Stáhnout ppt "VY_32_INOVACE_09 - 03-15 Didaktický materiál pro protahovací a kondiční cvičení v tělesné výchově (6. – 9. ročník) Posilování rukou Autorem materiálu a."

Podobné prezentace


Reklamy Google