Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Pohoří Evropy Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Michael Korbička. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace ICT.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Pohoří Evropy Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Michael Korbička. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace ICT."— Transkript prezentace:

1 Pohoří Evropy Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Michael Korbička. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace ICT techniky do výuky dle ŠVP na ZŠ Slavkov u Brna, Tyršova 977.

2 Urči správný název nejvyšší hory těchto pohoří:

3 Obr 1. Karpaty a) Gerlachovský štít b) Grossglockner c) Ďumbier

4

5

6 Obr. 2 Apeniny a) Botte Donato b) Etna c) Gran Sasso

7

8

9 Obr. 3 Pyreneje a) Mitle Perdido b) Pico de Aneto c) Plomb du Cantal

10

11

12 Obr. 4 Ural a) Čistop b) Narodnaja c) Jamantau

13

14

15 Obr. 5 Sierra Nevada c) El Teleno b) La Sagra a) Mulhacén

16

17

18 Obr. 6 Alpy a) Monte Rosa b) Mont Blanc c) Matterhorn

19

20

21

22 Obr. 1 Karpaty [cit ]. Dostupný pod licencí Wikimedia Commons na WWW: Obr. 2 Apeniny [cit ]. Dostupný pod licencí Wikimedia Commons na WWW: Obr. 3 Pyreneje [cit ]. Dostupný pod licencí Wikimedia Commons na WWW: Obr. 4 Ural [cit ]. Dostupný pod licencí Wikimedia Commons na WWW: Obr. 5 Sierra Nevada [cit ]. Dostupný pod licencí Wikimedia Commons na WWW: Obr. 6 Alpy [cit ]. Dostupný pod licencí Wikimedia Commons na WWW: Zdroje :


Stáhnout ppt "Pohoří Evropy Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Michael Korbička. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace ICT."

Podobné prezentace


Reklamy Google