Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:7. ročník Klíčová slova:Evropa povrch, pohoří Evropy.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:7. ročník Klíčová slova:Evropa povrch, pohoří Evropy."— Transkript prezentace:

1 Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:7. ročník Klíčová slova:Evropa povrch, pohoří Evropy Autor:Mgr. Klára Maštalířová Vzdělávací zařízení: Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 Pionýrů 400, Frýdek-Místek Ověřeno ve výuce dne: CZ.1.07/1.4.00/ VY_32_INOVACE_307_Z7

2 Anotace: výukový materiál vytvořen jako prezentace v aplikaci Microsoft PowerPoint pro využití není nutné připojení na internet Povrch Evropy, nejvýznamnější evropská pohoří, jejich zobrazení na mapě

3 NEJVYŠŠÍ HORA MT. BLANC 4807 M. N M. SE NACHÁZÍ V POHOŘÍ ALPY Pohoří Evropy

4 Alpy Apeniny Dinárské hory Karpaty Kavkaz Pindos Pyreneje Rodopy Sierra Nevada Skandinávské pohoří Ural

5 Pohoří Evropy

6 Alpy

7 Apeniny

8 Dinárské hory

9 Karpaty

10 Kavkaz

11 Pindos

12 Pyreneje

13 Rodopy

14 Sierra Nevada

15 Skandinávské pohoří

16 Ural

17 V prezentaci byly použity zdroje z těchto internetových stránek:


Stáhnout ppt "Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:7. ročník Klíčová slova:Evropa povrch, pohoří Evropy."

Podobné prezentace


Reklamy Google