Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:7. ročník Klíčová slova:Evropa – moře 2.část, vnitřní.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:7. ročník Klíčová slova:Evropa – moře 2.část, vnitřní."— Transkript prezentace:

1 Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:7. ročník Klíčová slova:Evropa – moře 2.část, vnitřní a okrajová moře, zálivy, průlivy Autor:Mgr. Klára Maštalířová Vzdělávací zařízení:Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 Pionýrů 400, Frýdek-Místek Ověřeno ve výuce dne: CZ.1.07/1.4.00/ VY_32_INOVACE_303_Z7

2 Anotace: výukový materiál vytvořen jako prezentace v aplikaci Microsoft PowerPoint pro využití není nutné připojení na internet Členitost pobřeží, Středozemní moře-vnitřní a okrajová moře, zálivy, průlivy

3 2.ČÁST VNITŘNÍ A OKRAJOVÁ MOŘE ZÁLIVY PRŮLIVY Evropa- moře

4 Středozemní moře a další vnitřní moře Egejské Jaderské Jónské Ligurské Tyrhénské Azovské Černé Gibraltarský průliv

5

6 Středozemní moře

7 Egejské moře

8 Jaderské moře

9 Jónské moře

10 Ligurské moře

11 Tyrhénské moře

12 Azovské moře

13 Černé moře

14 Gibraltarský průliv

15 V prezentaci byly použity zdroje z těchto internetových stránek: map.png


Stáhnout ppt "Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:7. ročník Klíčová slova:Evropa – moře 2.část, vnitřní."

Podobné prezentace


Reklamy Google