Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Neonky-svítící zázrak. neonka červená Potravou neonek jsou nitěnky pakomáří larvy tzv. vhodné jsou živé nebo mražené buchanky suché vločkové krmivo a.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Neonky-svítící zázrak. neonka červená Potravou neonek jsou nitěnky pakomáří larvy tzv. vhodné jsou živé nebo mražené buchanky suché vločkové krmivo a."— Transkript prezentace:

1 Neonky-svítící zázrak

2 neonka červená Potravou neonek jsou nitěnky pakomáří larvy tzv. vhodné jsou živé nebo mražené buchanky suché vločkové krmivo a hlávkový salát Krmit je lépe málo, ale raději častěji.

3 Samec x Samice Zářivý pruh je u samičky prohnutější, u samečka má přímější tvar Samečci jsou také štíhlejší samičky mají více zakulacená bříška Pohlavní rozdíly jsou zřetelné již ve stáří dvou až tří měsíců. samic e samec

4 Chov hejnová rybka Měla by být chována v hejnech o 6 a více kusech Teplota a složení vody by se mělo podobat přirodním lokalitám Teplota vody mezi 23–27°C.

5 Potřeby Síťka-Jemná nylonová síťka s kovovým držadlem. Velikost: 20 x 30 cm Teploměr-Digitální teploměr k nalepení na akvárium z vnější strany. Kulaté krmítko na nítěnky s přísavkou

6 Přibližné ceny potřeb Hadička 14 Kč Vzduchovací kámen 19 Kč Krmítko plovoucí 29 Kč odkalovače 164 Kč Porodnička 145 Kč Síťka 13 Kč Škrabka 114 Kč

7 Krmivo Kompletní krmivo, Posiluje obranné mechanismy jejich organismu, kladně ovlivňuje stavbu kostry a napomáhá růstu. Obsahuje stabilní množství vitamínu C. Cena:278 Kč Tablety pro ryby žijící při dně. Obsahuje multivitamínový komplex Krmný návod: 1 - 2 x denně Složení: maso a produkty živočišného původu, mléko a mléčné výrobky, vejce a výrobky z vajec, kvasnice

8 Vodní společník neonek Jedna z mých nejoblíbenějších rybek na kterou je vždy zajímavé se dívat. Pokud ale vyroste, začne být spíše pasivní a nepříliš zajímavá ryba. Vjednom kuse totiž všechno "ožužlává" - od skla stěn akvária, až po filtr Rozdíly mezi samečkem a samičkou: Samečkům po určité době začnou růst na hlavě jakési "trny", kdežto samičkám nic takového neroste.

9 Foto


Stáhnout ppt "Neonky-svítící zázrak. neonka červená Potravou neonek jsou nitěnky pakomáří larvy tzv. vhodné jsou živé nebo mražené buchanky suché vločkové krmivo a."

Podobné prezentace


Reklamy Google