Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Standardní Standardní prd je vhodný pro většinu příležitostí a ve společnosti téměř kohokoliv. Je v podstatě nudný, ale některé kousky dokážou svým buketem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Standardní Standardní prd je vhodný pro většinu příležitostí a ve společnosti téměř kohokoliv. Je v podstatě nudný, ale některé kousky dokážou svým buketem."— Transkript prezentace:

1 Standardní Standardní prd je vhodný pro většinu příležitostí a ve společnosti téměř kohokoliv. Je v podstatě nudný, ale některé kousky dokážou svým buketem vyvolat závist mezi přátely či spolupracovníky. Patří do stejné skupiny jako Trhač, ale často pouze nedostatek odvahy a tlaku ho neposune do této další úrovně. Pro poslech příkladu Standardního prdu stačí kliknout na tlačítko dole. Klikni pro poslech

2 Nervózní Nervózní prd schválně provozují pouze mistři, v ostatních případech je způsoben přirozenou reakcí na nepříjemnou situaci v níž se dotyčný ocitl. Občas je k zaslechnutí v divadle a na firemních poradách. Jedna z charakteristik takového prdu je vysoký tón na konci, způsobený stažením půlek nervózního provinilce.

3 Kašloprd Kašloprd je technika maskování nelibé aktivity. Tato technika je většinou používána ve společnosti žen, obzvláště těch, které nepovažují prdy za legrační. Varování: Kašloprd může být dvousečný při nesprávném načasování nebo je-li prd delší než jste očekávali.

4 Lepivec (Bláťák) Lepivcem získáte vysokého hodnocení v partě kámošů. Většinou kvůli faktu, že jste se právě posral. Lepivec je většinou následován inpekcí škod na spodním prádle. Bláťák je zábavou pro všechny krom pachatele, pro něhož je obvyklým následkem aktivity potřeba čištění.

5 Silný prd Tento prd je podobný Standardnímu, ale jak již bylo naznačeno dříve, je vypouštěn s větší odvahou. Je obvykle respektován, pokud je zaslechnut kolemjdoucími nebo vypuštěn v kostele či na jiném tichém místě. Zvláště efektní je při současném zaznění s posledním slovem mluvčího nudné přednášky.

6 Soprán Tento prd je těžko popsatelný. Jeho tón je většinou vysoký a je spojen s lechtavým brněním v rozkroku. Může být použit pro výrazné prodloužení Trhače či Standardního prdu, pokud vám jde o délku.

7 Trhač Můj osobní favorit: Trhač. Je silný, intenzivní a dává vám pořádnou jistotu, že si to všichni užili nebo aspoň zažili. Není pouze hlasitý, s proměnnou tóninou, ale je považován i za velmi smradlavý. Naprosto ideální při cestování autem se zařazenou vnitřní cirkulací a aktivovanou dětskou pojistkou elektrických oken.

8 Ty sis prdla, miláčku? Ano! Byl dobrej...

9 Rekapitulace Lepivec (Bláťák) Standardní Nervózní Kašloprd Soprán
Trhač Silný


Stáhnout ppt "Standardní Standardní prd je vhodný pro většinu příležitostí a ve společnosti téměř kohokoliv. Je v podstatě nudný, ale některé kousky dokážou svým buketem."

Podobné prezentace


Reklamy Google