Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

A C D V B Sestrojte průsečnici rovin ABN a CDM. N... střed CV M... střed BV Je dán pravidelný čtyřboký jehlan ABCDV.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "A C D V B Sestrojte průsečnici rovin ABN a CDM. N... střed CV M... střed BV Je dán pravidelný čtyřboký jehlan ABCDV."— Transkript prezentace:

1 A C D V B Sestrojte průsečnici rovin ABN a CDM. N... střed CV M... střed BV Je dán pravidelný čtyřboký jehlan ABCDV.

2 A N C D V B Sestrojte průsečnici rovin ABN a CDM. N... střed CV M... střed BV M Je dán pravidelný čtyřboký jehlan ABCDV.

3 A N C D V B Sestrojte průsečnici rovin ABN a CDM. N... střed CV M... střed BV M Je dán pravidelný čtyřboký jehlan ABCDV.

4 A N C D V B Sestrojte průsečnici rovin ABN a CDM. N... střed CV M... střed BV M Je dán pravidelný čtyřboký jehlan ABCDV.

5 A N C D V B Sestrojte průsečnici rovin ABN a CDM. N... střed CV M... střed BV M Je dán pravidelný čtyřboký jehlan ABCDV.

6 A N C D V B Sestrojte průsečnici rovin ABN a CDM. N... střed CV M... střed BV M Je dán pravidelný čtyřboký jehlan ABCDV.

7 A N C D V B Sestrojte průsečnici rovin ABN a CDM. N... střed CV M... střed BV Je dán pravidelný čtyřboký jehlan ABCDV. M


Stáhnout ppt "A C D V B Sestrojte průsečnici rovin ABN a CDM. N... střed CV M... střed BV Je dán pravidelný čtyřboký jehlan ABCDV."

Podobné prezentace


Reklamy Google