SESTAVA : Brankař : Jakub Slováček. Dále : Marek Martinák. Kohout Robin, Loucký Tomáš, Knebl Zdeněk, Vokulič Ondřej, Hruška Robin, Černý Matěj, Hurta Jarda,

Slides:

ZLÍNSKÝ KRAJ. MAPA Základní statistiky Krajské město: Zlín Hejtman: Libor Lukáš Rozloha: km² Počet obyvatel: Hustota zalidnění: 149 obyvatel/km².

EXKURZE – ZA ARCHITEKTUROU A HISTORIÍ SEVEROVÝCHODNÍ ITÁLIE SPŠ A SOU UNIČOV –
Nízkoprahový klub BAN! Chválit a povzbuzovat dítě je stokrát účinnější než hrozit a trestat. Orison Swett Marden.
* V těchto krásných letních dnech, když tak sedíte v klidu u sklenky vína a díváte se na svůj skleník, tak přemýšlíte, co s tou letošní úrodou. Vždyť.
Florbal Ročník: Vzdělávací obor: Tělesná výchova Tematický okruh: S portovní hry Téma: Florbal – základní pravidla Jméno autora: Mgr. Tomáš Vacek.
X. etapa duben - červen 2016 ReportážeFotodokumentace.
Starší přípravka + mladší přípravka A,B sezóna 2014/2015 trenér starší přípravky Allan Kheil, trenér mladší přípravky A Petr Vokáč trenér mladší přípravky.
TEREZA PAROBKOVÁ, 9. A, 2015/2016 ÚKOL Č. 26 NEJSTARŠÍ ZMÍNKY O VESELSKÉM HRADU POSTUPNÁ PŘESTAVBA HRADU NA ZÁMEK, MAJITELÉ, ARCHITEKTURA VYTVÁŘENÍ ZÁMECKÉHO.
Příběh o mravenečkovi Každý den po včasném příchodu do práce se pouští malý mraveneček okamžitě do práce...
Pot Luck Podnik vedený dětmi. Po zvolení vedení přišel čas na vymýšlení toho co budeme prodávat, jméno firmy a loga.
Slovní úlohy Procenta těžšíjednodušší
Název školy: Svobodná základní škola,o.p.s. Autor: Ivana Makovičková Název materiálu: VY_12_INOVACE_4_ČTENÁŘSKÁ GRAMOTNOST_SILÁK BIVOJ Název: SILÁK BIVOJ.
NÁVRAT. DO BUDOUCNOSTI NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI podle Bible.
Soutěž „nul a jedniček“ pro fotografující nadšence Zruč n. Sázavou 27. února 2016.
VY_32_INOVACE_Lul_I_09 Poslední Přemyslovci I. Název projektu: OP VK Registrační číslo: CZ.1.07/1.4.00/ OP Vzdělání pro konkurenceschopnost.
Brigáda Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Milan Pobořil, Ph.D.. Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace. Vzdělávací.
Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic, Na Vyhlídce 6, Dobrá Voda u Českých Budějovic EU PENÍZE ŠKOLÁM Zlepšení podmínek.
Název školy: ZŠ NETVOŘICE, OKRES BENEŠOV Autor: Mgr. Pavla Zrzavecká Datum: Název: VY_32_INOVACE_15_ZEMĚPIS Téma: Zlínský kraj Ročník: 9. Číslo.
Elektronické učební materiály – II. stupeň Tělesná výchova Autor: Mgr. Roman Havlíček 1.1 Házená Házená je kolektivní míčový sport, ve kterém proti sobě.
Jak se dařilo A mužstvu SK Strupčic v jarní soutěži 2009 v 1. B třídě
Feudální spoleČnost (středověk) Období 500 – 1400 n. l.
Věta se skládá ze slov Název školy
Období života člověka. Období života člověka Etapy lidského života Člověk se během života mění – roste do výšky, tloustne, učí se chodit a mluvit,
Udělení titulů Mistr HZS ČR nejlepším sportovcům roku 2012
Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace   Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/ Název projektu: „Učíme lépe a moderněji“
Význam utkání v sportovních hrách
Poměr Co je poměr. Změna v daném poměru..
ČAS Elektronické učební materiály – I. stupeň Společnost
Autor: Mgr. Svatava Juhászová Datum: Název: VY_52_INOVACE_05_FYZIKA
NÁZEV ŠKOLY: ZŠ NETVOŘICE, OKRES BENEŠOV
Slovní úlohy o společné práci
NÁZEV ŠKOLY: ZŠ ,Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková org.
NÁZEV ŠKOLY: ZŠ Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace
Materiál je určen pro žáky od 3.třídy.
Doplněk (verbální atribut)
Zásady fair-play Jan Šípek.
VYBER SPRÁVNÉ PŘÍSLOVÍ
Klasický management. Klasický management KLASICKÝ MANAGEMENT první fáze vývoje managementu vychází z praxe, zaměřen na organizování výroby.
TURNAJ O POHÁR PRIMÁTORA STATUTÁRNÍHO MĚSTA JIHLAVY
Česká padelová tour 2018 seriál oficiálních soutěžních turnajů vrcholící Mistrovstvím České republiky v padelu vyhlašuje:
Číslo projektu CZ.1.07/1.4.00/ Název sady materiálů
Všechno má svá pravidla, své zákony
5. Ročník Memoriálu Jana Marka
NÁZEV ŠKOLY: SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VARNSDORF AUTOR: Marcela Kanisová, NÁZEV: VY_32_INOVACE_19_Člověk a jeho zdraví TÉMA:
NÁVRAT.
Staň se meteorologem !.
Obědy ve Školní jídelně 5.A 2016/2017
Základní škola, Příbram – Březové Hory, Prokopská 337 IV. A ZÁŘÍ 2018
Název školy: Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633 Autor: Mgr. Pavla Balejová Název materiálu: VY_12_INOVACE_ČJS.1.Bal.08_Lidské_tělo Datum:
ZÁKLADNÍ ŠKOLA PODBOŘANY, HUSOVA 276, OKRES LOUNY
Úměrnost přímá a nepřímá Mgr. Petra Toboříková
Dalo by se to označit jako moudra slavných…
Sk 12,25 – 13,52.
MĚSTA ZLÍNSKÉHO KRAJE ZŠ a MŠ Kateřinice, okres Vsetín projekt č. CZ.1.07/1.4.00/ Č. DUMu: VY_32_INOVACE_01_13_Náš kraj Vzdělávací oblast: Člověk.
Informace pro vycházející žáky a jejich rodiče
Charlie Chaplin.
Název školy Základní škola a mateřská škola, Jetřichov, okres Náchod
Název školy: Základní škola a mateřská škola Domažlice , Msgre B
Autor: Mgr. Vladimíra Dvořáková
Infokanál Obce Březnice
NÁZEV ŠKOLY: Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace ČÍSLO PROJEKTU: CZ.1.07/1.4.00/ AUTOR: Mgr. Vladimír.
Jagellonci a nástup Habsburků
PERLY MOUDROSTI.
Transkript prezentace:

SESTAVA : Brankař : Jakub Slováček. Dále : Marek Martinák. Kohout Robin, Loucký Tomáš, Knebl Zdeněk, Vokulič Ondřej, Hruška Robin, Černý Matěj, Hurta Jarda, Janíček Patrik, Tomáš Tomanec a David Fiala. SESTAVA : Brankař : Jakub Slováček. Dále : Marek Martinák. Kohout Robin, Loucký Tomáš, Knebl Zdeněk, Vokulič Ondřej, Hruška Robin, Černý Matěj, Hurta Jarda, Janíček Patrik, Tomáš Tomanec a David Fiala. SESTAVA : Sestava: Neumann, Janků, Zuzaňák, Matyáš, Škrla, Hruška, Leskovjan, Trochta, Jakeš, Juřica, Maňák Střídali: Rišica, Gerža, Maček, Mlčoušek, Řeřucha SESTAVA : Sestava: Neumann, Janků, Zuzaňák, Matyáš, Škrla, Hruška, Leskovjan, Trochta, Jakeš, Juřica, Maňák Střídali: Rišica, Gerža, Maček, Mlčoušek, Řeřucha STŘELCI GÓLŮ : 4 x Lukáš ŠKRLA 4x Jarda HURTA 3 x Tomáš LOUCKÝ 2 x Tomáš TOMANEC, 2x Patrik JANÍČEK, 2x Robin KOHOUT 2x Robin HRUŠKA 1 x Patrik GERŽA STŘELCI GÓLŮ : 4 x Lukáš ŠKRLA 4x Jarda HURTA 3 x Tomáš LOUCKÝ 2 x Tomáš TOMANEC, 2x Patrik JANÍČEK, 2x Robin KOHOUT 2x Robin HRUŠKA 1 x Patrik GERŽA STŘELCI GÓLŮ Hruška, Maňák, Mlčoušek STŘELCI GÓLŮ Hruška, Maňák, Mlčoušek TRENÉŘI: Martin Zbranek Pavel Gargulák TRENÉŘI: Martin Zbranek Pavel Gargulák TRENÉŘI: Roman Kučerňák Petr Navláčil TRENÉŘI: Roman Kučerňák Petr Navláčil NAŠE DALŠÍ UTKÁNÍ FC Vsetín - Uherský Brod SRAZ V NEDĚLI V 8:30 NAŠE DALŠÍ UTKÁNÍ FC Vsetín - Uherský Brod SRAZ V NEDĚLI V 8:30 KOMENTÁŘ K ZÁPASU : Trenér Pavel Gargulák : V sobotu odehráli borci další mistrovský zápas, tentokráte v nedaleké Poličné. Na naprosto neregulérním hřišti,kde přes výši neostříhané trávy nebyl téměř vidět míčů jsme vyhráli obrovský rozdílem 0:20 (poločas 0:6). Chybělo nám sice několik opor z r (reprezentovali klub na mezinárodním turnaji u Ostravy), nicméně je zdatně zastoupili další nominovaní kluci,kteří ukázali svoji fotbalovost a chuť porvat se o místo v sestavě mladších žáků FC Vsetín, která je v jarní části soutěže velmi "nabitá„. Průběh zápasu nemá smysl nějak výrazně hodnotit,samotné score "mluví" za vše. KOMENTÁŘ K ZÁPASU : Trenér Pavel Gargulák : V sobotu odehráli borci další mistrovský zápas, tentokráte v nedaleké Poličné. Na naprosto neregulérním hřišti,kde přes výši neostříhané trávy nebyl téměř vidět míčů jsme vyhráli obrovský rozdílem 0:20 (poločas 0:6). Chybělo nám sice několik opor z r (reprezentovali klub na mezinárodním turnaji u Ostravy), nicméně je zdatně zastoupili další nominovaní kluci,kteří ukázali svoji fotbalovost a chuť porvat se o místo v sestavě mladších žáků FC Vsetín, která je v jarní části soutěže velmi "nabitá„. Průběh zápasu nemá smysl nějak výrazně hodnotit,samotné score "mluví" za vše. KOMENTÁŘ K ZÁPASU : Trenér Petr Navláčil : 20.kolo krajského přeboru Zlínského kraje nás zavedlo na půdu Poličné. Už při příjezdu přišlo velké rozčarování. To s jakým přístupem přistoupili domácí "funkcionáři a doslova zahrádkáři - tímto slušným slovem lze nazvat domácí hospodáře." Nenachystané hřiště pro mladé sportovce bych nazval ostudou kraje. Že nebyly natažené sítě a nalajnované hřiště bych pochopil, ale tráva vysoká tak, že téměř nebyl vidět balón je doslova hnusárna. Všichni v Poličné by měli dát hlavy dohromady a zamyslet se nad tím, jestli s takovým přístupem mohou hrát krajský přebor! Ale k zápasu samotnému... To jaké byly podmínky bylo popsáno výše. Přístup našich borců byl ale neomluvitelný a prvních patnáct minut všichni naši hráči zřejmě zjišťovali, že už hrají mistrovský zápas. Jinak si nedovedu vysvětlit, že jsme během tak krátké doby třikrát inkasovali. Zlepšená hra, jestli se tak dá o ni na tomhle terénu mluvit, vedla do poločasu ke zmírnění skóré na 3:1, to když se po rohovém kopu, který zahrával Kuba Janků, dostal Petr Hruška a trefil přesně.Druhý poločas jsme domácí zatlačili a dostavil se i výsledek. Po akci Mlčouška, který byl v tu chvíli na hřišti 5 minut, se k míči na šestnástce dostal Luboš Maňák a tvrdou střelou pod břevno snížil na 3:2. Ještě jednou s dostal ke slovu Lukáš Mlčoušek, který po patnácti minutách svého pobytu na hřišti vyrovnal na konečných 3:3.Výsledek je pro nás ztrátou, ale přesto kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a snahu s nepříznivým stavem něco udělat. KOMENTÁŘ K ZÁPASU : Trenér Petr Navláčil : 20.kolo krajského přeboru Zlínského kraje nás zavedlo na půdu Poličné. Už při příjezdu přišlo velké rozčarování. To s jakým přístupem přistoupili domácí "funkcionáři a doslova zahrádkáři - tímto slušným slovem lze nazvat domácí hospodáře." Nenachystané hřiště pro mladé sportovce bych nazval ostudou kraje. Že nebyly natažené sítě a nalajnované hřiště bych pochopil, ale tráva vysoká tak, že téměř nebyl vidět balón je doslova hnusárna. Všichni v Poličné by měli dát hlavy dohromady a zamyslet se nad tím, jestli s takovým přístupem mohou hrát krajský přebor! Ale k zápasu samotnému... To jaké byly podmínky bylo popsáno výše. Přístup našich borců byl ale neomluvitelný a prvních patnáct minut všichni naši hráči zřejmě zjišťovali, že už hrají mistrovský zápas. Jinak si nedovedu vysvětlit, že jsme během tak krátké doby třikrát inkasovali. Zlepšená hra, jestli se tak dá o ni na tomhle terénu mluvit, vedla do poločasu ke zmírnění skóré na 3:1, to když se po rohovém kopu, který zahrával Kuba Janků, dostal Petr Hruška a trefil přesně.Druhý poločas jsme domácí zatlačili a dostavil se i výsledek. Po akci Mlčouška, který byl v tu chvíli na hřišti 5 minut, se k míči na šestnástce dostal Luboš Maňák a tvrdou střelou pod břevno snížil na 3:2. Ještě jednou s dostal ke slovu Lukáš Mlčoušek, který po patnácti minutách svého pobytu na hřišti vyrovnal na konečných 3:3.Výsledek je pro nás ztrátou, ale přesto kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a snahu s nepříznivým stavem něco udělat. ZÁPASY NÁSLEDUJÍCÍHO KOLA : V.Otrokovice – Kunovice 1.Valašský FC - Ratiboř Louky - Baťov 1930 Nedašov - Slušovice Brumov – Poličná Vsetín - Uh.Brod ZÁPASY NÁSLEDUJÍCÍHO KOLA : V.Otrokovice – Kunovice 1.Valašský FC - Ratiboř Louky - Baťov 1930 Nedašov - Slušovice Brumov – Poličná Vsetín - Uh.Brod Pro nezvyklou ukecanost trenérů a přesnou mušku mladších žáků se tento týden nevlezou výsledkové tabulky Snad příští kolo