Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."— Transkript prezentace:

1

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.. Vegetables next

3 Check your or your partner´s work. next a - an a a - a a a a a a a a a

4 T O M A T O P O T A T O C A U L I F L O W E R P U M P K I N L E E K C A R R O T B E A N next Check your or your partner´s crossword.

5 B R O C C O L I C A B B A G E G A R L I C P E A S P E P P E R R A D I S H C U C U M B E R S P I N A C H O N I O N back Check your or your partner´s crossword.

6 OCAL. Pumpkin clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . cauliflower 2 Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . spinach Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Tomato clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Broccoli clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Red Pepper clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Pea Pod clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Onion clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Garlic clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:   commons.wikimedia.org: Cabbage and cross section on white.jpg  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Raddish clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Cucumber clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . green beans Clip Art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Potato clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Vegetables Set clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . OCAL. Vegetables Set clip art  online .  cit . Dostupný pod licencí Public domain na www:  . Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.. Zdroje:


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Hana Matuzsková. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného."

Podobné prezentace


Reklamy Google